Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Szemöldök feletti tetoválással...

Szemöldök feletti tetoválással milyen esélyeim vannak, erre ki gondolt a 21. században?

Figyelt kérdés

18 évesen tetováltattam a bal szemöldököm fölé, egy rövid latin idézetet. Sajnos azzal szembesültem, hogy nem hívnak sehova interjúra. Most, hogy lesminkeltem alapozóval és új fotóm van, már voltak érdeklődök telefonon, de a koronavírus miatt még nem jutottam el személyesen. Beszéltem már tetoválóval, hogy mennyire lenne sikeres eltüntetni, de azt mondta, hogy nagyon halványan látszana vagy fenn áll a veszélye, hogy heg marad utána.


Tényleg ott tartunk még 2020-ban, hogy egy tetoválás kizáró indok egy irodai munkánál?!



2020. máj. 9. 20:04
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
44%
A 20. században a börtönviseltek tetováltattak. Ezt a beidegződést egyhamar nem lehet kitörölni. A japán és az orosz bűnözők is feltűnő tetoválásokat viselnek. Korábban kellett volna gondolkodni, nem azt hinni, hogy az egész világ hozzád alkalmazkodik majd. A feltűnő tetoválás, mint a tiéd, sok ember szerint lázadó személyiséget jelez. És azt is, hogy nem ismered a munkáltatók igényeit. Senki sem akar olyan munkaerőt, aki talán fegyelmezetlen, vagy tudatlan. Illetve különleges tudással kell bírnod, hogy így is akarjanak.
2020. máj. 9. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
66%
Tanulj ki egy kurrens szakmát, és hajts rá annyira, hogy a legjobbak közé kerülj. Ott már nem fog számítani az arctetoválásod.
2020. máj. 9. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
93%

Szerintem nem önmagában a tetoválással van baj a te esetedben, hanem azzal, hogy az arcodon van. Mivel az arcod az első, amit meglátnak, így az első benyomásnak már lőttek is.

Nekem is van tetoválásom, több is, de úgy választottam meg a helyeket (az elsőt én is 18 évesen csináltattam), hogy a későbbiekben ne okozhasson problémát, de komolyan nem értem miért tetováltat valaki bármit is az arcára/fejére. Nekem ez azt sugallja, hogy exhibicionista vagy és meggondolatlan/felelőtlen. Már pedig egy ilyen tulajdonságokkal bíró embert senki nem alkalmaz szívesen.

2020. máj. 9. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
76%
Hat igen, az emberek tobbsege eloiteletes a tetkokkal, ha arcon van plane. Mivel nem tudsz mindenkit megvaltoztatni, ket dolgot tehetsz: vagy addig keresel, amig talalsz olyan melot, ahol ez nem kizaro ok, vagy lealapozod, kiszedeted, eltunteted. Csak akkor meg minek tetovaltatod oda, ugye.
2020. máj. 9. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem lettél volna meggondolatlan 18 éves, akkor a seggedre tetováltattad volna. Azzal sehol nem lenne problémád. Nem a varrás a baj, hanem, hogy nincsenek keretei. Rengeteg decens öltönyös van, akik teli hát, kar tetoválással léteznek.
2020. máj. 9. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
34%

Örömmel és elégedettséggel tölt el, ahogy pofára esik a sok tetovált hülye, aki annyira verte a mellét, hogy "óóó hát ez nem fog gátolni semmiben".

Neked már szerencsére mindegy, a többi hülye még eldöntheti, hogy akar-e normális, épeszű embernek kinézni, vagy inkább egyértelművé teszi a saját nyomorultságát a társadalom számára :)

2020. máj. 9. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Irodában a legtöbb esetben nem tolerálják az ilyesmit, nálunk sincs senkinek tetkója látható helyen, de még komolyabb ékszereket sem hord senki
2020. máj. 9. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Bocsi. Pont a fejedre kellett tetoválást csináltatni??!!

Ne haragudj de ez negatív pont meg nálam is.

2020. máj. 10. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
És a latin idézet mit jelent?
2020. máj. 10. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Mondjuk sajnállak, mert tényleg jól kiböktél magaddal, de az külön nagyon vicces, hogy a klasszika-filológusok által használt irodalmi latint összehoztad a jakuzák által is használt önkifejezési móddal:) Tényleg alig van fogalmad a világról ahol élsz... Tudsz latinul amúgy, vagy csak villogni akartál a nem létező okosságoddal ott a szemöldököd felett? Hogy mindenki arra gondoljon, ez de művelt, latint varratott magára... Jajj, gyerököm, gyerököm...
2020. máj. 10. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!