Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Mi lesz a "csókos" állásokkal...

Mi lesz a "csókos" állásokkal a mostani időszakban?

Figyelt kérdés
Meg a megtűrt, gyengébben teljesítő alkalmazottak álláshelyével?

2020. ápr. 12. 11:06
 1/7 anonim válasza:
70%

Aki csókos az max akkor kerül utcára ha bedőlt a cég is.

Nálunk a főnök semmirekellő fiacskája van itt és a főnök megmondta ha őt elküldi akkor az azt jelenti vége a cégnek.

Őt sose küldi el amíg van cég egyáltalán.

Rajta kívül bárkit.

Aki semmit se ér de csókod annak bérelt helye van, aki meg érdemben melózik az repülhet bármikor.


Megoldás:

a) jó helyre kell születni

b) rá kell cuppanni a főnöki bránerre

2020. ápr. 12. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
90%
Előbbi repül utoljára utóbbi meg legelőször
2020. ápr. 12. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
85%
A megtűrt, gyengébben teljesítő csókos alkalmazottakat maradnak a helyükön. A legobb munkaerőt rúgják ki, egyrészt, hogy helyet csináljanak a csókosoknak, másrészt, hogy a csókosok ne érezzék magukat kellemetlenül. Mert valjuk be, ki szereti, ha a kollégájának sokkal jobban megy a munka mint neki? Senki. A főnökök is félnek tőle, hogy ha egy alkalmazottuk vérprofi és elveheti tőlük a főnöki széket a jövőben. A profikat kirúgják, a hülyéket felveszik, ezzel a stratégiával biztosítják maguknak a vezető pozíciót.
2020. ápr. 12. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
74%

Kövezzetek meg, de ha a gyeremekemet csak én tudnám alkalmazni és egyébként végezné a munkáját, anélkül, hogy a céget veszélyeztetné nálam is ő lenne az utolsó akit kirúgnék. Az én cégem, az én gyermekem és lehet elfogult vagyok, lehet csókos, de előbb törjön le a kezem, mint hogy a saját gyerekem utcára rakjam.


Az élet nem igazságos sajnos. Ez van. Aki ezt nem tudja elfogadni arra még nagyon nehéz évek várnak.

2020. ápr. 12. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
70%

Kövezzetek meg, de ha a gyeremekemet csak én tudnám alkalmazni "


Hadd kérdezzem már meg: az mit jelent hogy "csak én" tudom alkalmazni? Az mit jelent tessék már megmondani?



Hát van annak a gyökér purdénak két keze lába! Agya lehet semmi iskolázottsága semmi szakmája semmi oké na de két keze lába van! Akkor nyomás betanított fizikai melóra! Oda alkalmas nulla aggyal is.


MI az hogy "csak én tudom alkalmazni"????

2020. ápr. 12. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
52%

Szerinted ha bárki, akinek keze és lába van tud munkát szerezni, miért van épp rengeteg munkanélküli? Ráadásul ha a gyerekem pl valami speckó mérnök, de a környéken nincs olyan hely, ahol ilyen állás van nálam meg igen, akkor lehet béna akkor is fel fogom venni.


Számtalan oka lehet, hogy az ember nem tud elhelyezkedni és nálunk ha a családtagok tudnak egymáson segíteni meg is teszik.

2020. ápr. 12. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
82%

"Az én cégem, az én gyermekem és lehet elfogult vagyok, lehet csókos, de előbb törjön le a kezem, mint hogy a saját gyerekem utcára rakjam."

Csak ha bedől a cég, mert a protekciós kicsikék lófütyit nem dolgoznak normálisan, akár le is törheted a kezed, mert melótok nem lesz...

2020. ápr. 17. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!