Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Szexbotrány a munkahelyen?

Szexbotrány a munkahelyen?

Figyelt kérdés

Múlthét szombaton volt egy nagy volumenű összejövetel, az egyik nagy projektünk, illetve az új igazgató érkezését ünnepeltünk. A projekt már 3. éve húzódik, közben önkénteskedett nálunk elég sokat egy gimnazista csaj, aki nagyon jóba volt a projektvezetővel és így ő is meghívást kapott erre a bulira. Ő volt az egyetlen külsős ember, a többiek mind vagy tőlünk, vagy a velünk együtt dolgozó társcégtől voltak.

Eleinte minden jól indult, persze, az este előrehaladtával megindult a hangulat is, de nem volt semmi extra történés, egy kis tánciklást leszámítva. 11 körül realizáltam, hogy a lány nincs ott az épület kerthelyiségében, ahol mindenki volt, de nem gondoltam túl sokat a dologba, kicsit olyan furcsának találtam mindig is. Mint később kiderült, a biztonsági kamerák felvették, ahogy a folyosón

csókolózik az egyik társcég alkalmazottjával, majd a társalgóba mentek. Nyilván, nem tudjuk pontosan mi történt ott, de a takarítónők elmondása szerint történhetett egy-két dolog, mert érdekes dolgokat találtak ott.

Hétfő reggel óta áll a bál, mindenki csak erről beszél, mert hogy nem csak ennyi történt, de az első emeleti folyosón, ahol a társalgó van, komoly rongálások is történtek, több (habár nem nagy értékű) dolog is eltűnt és a kivizsgálás helyett egyből tetteseket akarnak előállítani. Több ember között engem is megvádoltak, mert hogy én ismerem a legjobban az itteniek közül a csajt és emiatt nekem is közöm van az ügyben. Még azzal is megvádoltak, hogy biztos nekem is közöm volt hozzá, én is lefeküdtem vele és csak ezért védem most ennyire.

A legbosszantóbb a dologban, hogy akik valóban okozták a problémát, egyikőjüket sem fogja komolyabban senki elővenni ezért, mert a lány még fiatalkorú, semmi köze a céghez, plusz állítólag befolyásos emberek a szülei. A csávó meg mivel technikailag nem nálunk dolgozik, az ottani vezetőség pedig elutasította a kivizsgálást, mert a főnök csókosa, ő is megússza az egészet.

Folyamatosan járkálok a főnöki irodába, szinte már kihallgatások alá kényszerítenek, sokadjára kell elmondanom újra és újra ugyanzt, hogy ismét belémköthessenek. Természetesen féltem az állásom, még csak most járt le a 3 hónapos próbaidőm és úgy tűnt, most már felvesznek véglegesre.

Azóta minden este altatóval alszok, remeg folyamatosan a kezem. Hihetetlen volt, jó volt a fizetés is és a csapat is.


Légyszi, adjatok tanácsot, mit tudnék csinálni, hogy megtartsam az állásom?


2020. máj. 14. 13:57
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Kamu.
2020. máj. 14. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Szép kis történet. Kár, hogy kamu szaga van.
2020. máj. 14. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Örülök, hogy ennyire segítőkészek vagytok...
2020. máj. 14. 14:04
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Ne haragudj, de ilyen helyzetben (kijárási korlátozás, stb), amikor a legtöbben még a családi összejöveteleket is lefújják, nem hiszem, hogy egy cég egy "nagy volumenű összejövetelt" tartana...
2020. máj. 14. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
4es + te, aki 3 hónapja se vagy ott, ismered őt a legjobban, miközben a projekt 3 éve zajlik. Na meg ha megnézték a kamera felvételeit, hogyhogy nem tudják ki vitte el a hiányzó dolgokat?
2020. máj. 14. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
5: Hagyjad is, kár ezt firtatni :/
2020. máj. 14. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Hazudsz
2020. máj. 14. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

KAMU!


- Fiatalkorú, azaz nem törvénytelen dugni.

- Nincs őr?

- Nincs kamera?

- Nincs porta, hogy csak úgy kilopja valaki a dolgokat?


KAMU!

2020. máj. 14. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Hirtelen eltűnt a kérdező. Na mi van nem kajáltuk be a baromságaidat és megsértődtél?
2020. máj. 14. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

Hagyjuk már... Kijárási korátozás idején nagy volumenű parti... te ismered legjobban, holott próbaidős vagy, 3 éve tart a projekt... a biztonsági kamerák felvették, hogy csókolóznak, de azt nem, hogy ki lopott... meg milyen szexbotrány? A lopás felelőseit keresik, az, hogy valakik csókolóztak, még nem szexbotrány...

Ez most nagyon gyengére sikerült.

2020. máj. 14. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!