Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Hogy tűrnétek el egy ilyen...

Hogy tűrnétek el egy ilyen kollégát?

Figyelt kérdés

Az igazgató fiával ketten vagyunk egy irodában. Én dolgozok rendesen, viszont ő szinte semmit nem csinál. Fölteszi a lábát az asztalra, olvas, telefonozik, filmet néz (wtf?!), vagy eltűnik órákra kávézni, vagy hozzá jönnek és akkor egy óráig ott dumálnak bent. Ezzel szemben tőlem meg elvárják azt, amit az összes többi dolgozótól is, ami az alap, ő meg csak akkor mozdítja meg magát, ha kérek tőle valamit, javára legyen írva, hogy akkor viszont rögtön megcsinálja. Tudom, nem az én dolgom, de bosszantó, hogy egy csomó rendes dolgozót most küldtek el, aki tisztességesen dolgozott, csak éppen jött a járvány és el kellett küldeni őket, ő meg nem csinál semmit és maradhatott, csak mert az igazgató fia. Hol itt az igazság? És akkor még a képembe is nyomja, mert föltett lábbal telefonozik, a gépét meg be se kapcsolja egész nap... Ti mit tennétek? Mást nem zavarna, csak én vagyok ilyen?

L/25


2020. máj. 15. 15:48
 1/4 anonim ***** válasza:
Ő nem a kollégád, hanem a főnök fia. Kolléga az, akivel vállvetve dolgoztok. Munkatársaid szemében te most kolléga vagy, de ha összejössz a főnök fiával, akkor a főnök fiának barátnője leszel.és nem kolléga. Igen, az élet igazságtalan.
2020. máj. 15. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Mii? Miért jönnék össze a főnök fiával, ez most hogy jön ide? A kérdés nem erre vonatkozott, hanem hogy mit szólnátok ehhez?
2020. máj. 15. 15:53
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Dehogynem zavarna, én öt évig a főnök ágyasával dolgoztam egy irodában, és az is zavart. Munkaidő közepén felállt és elment vásárolni, otthagyta nekem a határidős munkát rendszeresen. Ő vigyázott a főnök kölykeire is, ő ment értük iskolába, stb. és olyankor is rám maradt a meló. Én felmondtam, mert egy ilyen helyzettel nem lehet mit kezdeni. Vagy megszokod, vagy megszöksz.
2020. máj. 15. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Jól írják. Ő a főnök fia. Annyit tudsz tenni, hogy elfogadod azt a tényt, hogy semmit nem csinál, mert megteheti. Az apja nem fogja kirúgni, és voltaképpen csak azért van bent, hogy ne otthon legyen, és legyen egy fix bejelentett állása.

Az meg, hogy a járvány miatt sok embert elküldtek de őt nem, én et teljesen megértem. Csak nem fogja a saját fiát kirúgni.

Valljuk be: Ha nelünk lenne vállalkozásunk, a gyerekünk ott töltené az idejét,mi sem rúgnánk ki bármilyen helyzet állt elő. Te sem rúgnád ki a saját gyerekedet kérdező, még akkor sem ha haszontalan.

Nem kell vele foglalkozni. Tekintsd úgy, mintha ott sem lenne.

2020. máj. 15. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!