Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Lefeküdnél-e a volt főnököddel...

Lefeküdnél-e a volt főnököddel, hogyha tudnád róla, hogy nagy nőcsábász?

Figyelt kérdés

2020. máj. 17. 08:10
 1/9 anonim ***** válasza:
89%
Te is csak lefeküdni akarsz, nem? Akkor mi a kérdés?
2020. máj. 17. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Nemi betegségek, date rape, vagy hogy később titárgyalja a régi kollégákkal, hogy emlékszel a csajra aki itt dolgozott tavaly? Meguktam...
2020. máj. 17. 08:16
 3/9 anonim ***** válasza:
55%
Szerintem ilyet egy főnök se tárgyal ki a dolgozóival, mert az rombolná a tekintélyét.
2020. máj. 17. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Rámászott már egy kolléganőjére, és azt beszélte ki a csoportvezetőjével, hogy milyen jó nő, az üldözte el, plusz volt egy szeretője is a munkahelyen.
2020. máj. 17. 08:39
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Akkor pontosan mi is a kérdés? Ha ennyire tartasz tőle akkor nem. Van még pár pali akivel biztonságosabban lefeküdhetsz.
2020. máj. 17. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
73%
Ha kívánod feküdj le vele. Hogy mit mond rólad az az ő dolga. Te simán letagadhatod.
2020. máj. 17. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Nekem volt hasonlo fönököm

A nöj jöttek mentek nàla

Erdekes de akiket meg.ugott, ugy lenézte mint a sz.rt es kesöbb ugy beszélt i velük mint egy kutyàval.

Engem meg azota is bir, màr nem ott dolgozom de volt hogy terveztem visszamenni es több év mulva ugy fogadott mintha szinte a sajàt lànyàt làtná ujra mint vmi ujra hazatèrt "bàrànykàt".

Jo èrzés fogta el hogy visszamennék es nagyon örült hogy ujra làt. Es soha egy ujjal nem hagytam pedig hogy hozzam nyuljon, csiràjàban elfolytottam minden probàlkozàsàt es en lettem a szemében akit tisztelni tud.


Azota is megvan facen, felvett.

Amugy unios orszagban arab vendeglatos fönököm volt.

2020. máj. 17. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Majdnem megtörtént, bár ő annyira nem vészes eset, mint a tied.
2020. máj. 17. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Ha tudod hogy ő ilyen ember, akkor te sem vagy jobb.

Neked is csak szex kell, biztos hogy meg teszed. 100%

Nincs ezzel baj, betesz, kivesz, viszlát...:) mindkettő fel boldog. ::))

2020. máj. 18. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!