Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Az emberek mièrt lettek...

Az emberek mièrt lettek döntèsképtelenek?

Figyelt kérdés

A boltban kiveszik a hűtőből a gyorsfagyasztott zsenge borsót, majd sétàlnak egy kört, beteszik a ruhákhoz.


Neten szeretnél barátokat, barátnőt találni. Mikor minden megfelel ahhoz, hogy talizzunk, közlik, hogy másik országot választottak úticèlnak. (Korona előtt volt). Ha valamit nem akarunk, miért kezdünk bele? (18/F)


2020. máj. 21. 19:57
 1/6 anonim ***** válasza:
Szerintem sokan mindig is azok voltak. Ennek van köze azért a neveléshez is. Legalábbis a pszichológus akihez jártam ezt mondta:D
2020. máj. 21. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Mit mondott mèg?
2020. máj. 21. 20:06
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Tanult tehetetlenség - olvass utána
2020. máj. 21. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
Nem tudom talán azért mert nem magabiztosak, vagy talán eleve ilyenek voltak? Nem tudok dönteni🤔
2020. máj. 21. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
41%
Nem jött be a netes csajozás ezért minden ember döntésképtelen?
2020. máj. 21. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Vannak döntésképtelen emberek, meg vannak határozott emberek, meg vannak vicces kedvű emberek (ruha között fagyasztott zöldség). Azért ha egy terméket mégsem akarok megvenni, mert elszámoltam magam, benéztem, vagy mert láttam egy számomra jobbat, akkor ugyanoda teszem vissza, ahonnan elvettem (kivéve ruhaboltban, ha a próbafülkéknél van ruhaállvány azoknak a ruháknak, amiket mégsem akarunk megvenni). Például nemrég Tescoban vásároltam darált kekszet (gyomorrontás miatt), és nem vettem észre, hogy a diétásat vettem el, csak mikor megláttam a másik soron a normált. Én nem vagyok rászorulva a diétásra, nincsenek olyan problémáim, így visszavittem az eredeti helyére, nem akarom felvásárolni azok elől, akiknek tényleg szükségük van rá.
2020. máj. 21. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!