Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Nem meri maganak bevallani,...

Nem meri maganak bevallani, vgy mi lehet? Mit lehet ilyenkor csinlni?

Figyelt kérdés

Szoval egy lanyrol van szo akivel mgismerkedtem ugy 2 honapja, (testveret mar ismertem), es hat mar elso perctol jol kijottunk meg minden, elso bulin jol egymasra hangolodtunk. Jartunk kozos baratokhoz, hazibuli, hazakiseres, stb. telt az ido es lattam rajta h bejovunk egymasnak, sot nem csak en, hanem a barati tarsasag is eszrevette es mar tobben mondtak h ne hagyjam ha tenyleg bejon, mert latszik h bir engem. Ez igaz is, hisz o is mondta, es az nem kerdes h en is.

Multkor voltunk kint egyet talalka/randi-n es sokat beszelgettunk, hulyultunk, hazakisertem, s vegul beszelgetesek soran kiderult h bir engem meg minden, loghatunk maskor is egyutt (meg ajanlott programlehtoseget is) de neki most nem kell ugy pasi es azt nem akarja velem csinalni h kicsit jarunk, osszefekszunk es ennyi, most jobb ha ugymond "baratilag" nezunk egymasra. (ami nekem nagyon nehez, inkabb nem megy, hisen neha ahogy viselkedunk az nem barati)

Viszont a mostani idoben kicsit mintha megvaltozott volna, vagy nemtudom. Mar ha elhivom nem jon el, vagy nemtudja/lehet. (nem mondd epp konkret valaszt)

Kerdem en, ez azert lehet, mert fel h jobban megkedvel?

Miert nem meri maganak bevallani?

Mit lehet ilyenkor csinalni? Varni, esetleg mas utan nezni/hagyni h joba legyunk de nagyon barati szinten? (mondjuk az nehez lenne, hiszen nagyon megkedveltem)



2018. okt. 21. 17:01
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Figyelj, saját tapasztalataim alapján ez a "fél, hogy jobban megkedvel, nem meri magának bevallani" a reménytelen szerelmesek kapaszkodója.

A csaj valószínűleg bír téged, de szexuálisan nem izgatod, vagy csak flörtölgetett veled, de kb. ennyi.

Az ilyen barátzóna esetén tényleg annyit tudsz tenni, hogy elmondod, hogy nőként szereted, kívánod őt. Ha nemet mond, távol tartod magad tőle (ne kínozd magad azzal, hogy ott vagy csaj közelében, de hozzá sem érhetsz), néha keresed, de nem haverkodva, nem barátkozva, hanem azt kommunikálod, hogy te többet akarsz. Ha nem nyitott rá, akkor szépen visszavonulót fújsz, nem keresed, nem mész bele a felelősség nélküli, flörtölgetős "barátkozásba", ami max arra jó neki, hogy kicsit erősítse az önbizalmát. Persze ne legyél vele bunkó, de kedvesen és határozottan közöld, hogy majd keressen, ha neki "úgy" is kell pasi.

Ha tényleg kedvel, talán rájön, hogy hiányzol neki. Ha nem, akkor legalább nem lesz a közeledben, és nem kínzod magad.

2018. okt. 21. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Koszi a valaszt! Megfogadom a tanacsod!
2018. okt. 22. 05:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!