Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Munka ideje alatt szoktál...

Munka ideje alatt szoktál mobilozni?

Figyelt kérdés

2020. máj. 22. 06:51
A kérdező szavazást indított:
Igen
Nem
Egyéb ⬇️
82 szavazat
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
56%

Ha van 10 perc szünetem, akkor talán megnézem, hívott e valaki.

Egyébként meg nem, nem a telefonozásért kapom a fizetést.

2020. máj. 22. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
41%
A platósban oda-vissza úton szoktam de amúgy nem
2020. máj. 22. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim ***** válasza:
80%
Miután a munkavegzesem feltétele az okostelefon és annak hasznalata, igen, szoktam.
2020. máj. 22. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 anonim ***** válasza:
69%

Volt munkahelyen, ahol kiküldtek az irodából, hogy odakint mobilozz, ha csak elővetted a telefont, hogy pl az sms-ekre ránézz.


Előtte gyorsétteremben dolgoztam, ott elő semertem venni a telefont, .ert azért is kiabáltak, ha csak megálltál egy pillanatra, mert épp nem volt munka.


A jelenlegin lehet mobilozmi, szoktam is,l néha, de mondjuk a telefonbeszélgetést mellőzöm vagy 1-2 perc alatt elintézem, mert borzasztóan zavaró, ha valaki mobilttelefonon beszél odabent. De pl sms, facebook, blog, ezeket átfutom néha.

2020. máj. 22. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 anonim ***** válasza:
75%
Ha éppen nincsen vásárló, akkor néha 1-2 percre ránézek, de nem csinálok belőle a rendszert.
2020. máj. 22. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 anonim ***** válasza:
63%
Most is... :D
2020. máj. 22. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 anonim ***** válasza:
24%

Én csak akkor "mobilozok", ha valaki hív telefonon és felveszem. Nem tudom, hogy ez annak számít-e, vagy pedig ilyen facebookra, messengerre gondoltál.

Azokat megnyitom számítógépen, ha úgy van.

2020. máj. 22. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 anonim ***** válasza:
68%

Mindenképp, mert nem bírok hosszan egy dologra koncentrálni, nem vagyok robot.

Ha ez valakinek nem tetszik, akkor találok olyan munkahelyet, ahol azt nézik, hogy a feladat el legyen végezve.

2020. máj. 22. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 anonim ***** válasza:
70%

#7 vagyok

Mondjuk most jutott eszembe, hogy mától elég sokat fogom nyomkodni, elkészült a munkahelyem app-ja amit átadott tesztelésre a fejlesztő, szóval most a munkám részeként telefonozhatok. :D

2020. máj. 22. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 anonim ***** válasza:
78%
Munkaeszköz is, de privát hívást vagy pár üzenetet is el tudok intézni. szó szerint 1-2 üzenetváltás, ha fontos. De kb. ennyi, nem netezgetek, görgetek ilyesmi
2020. máj. 22. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!