Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Munka ideje alatt szoktál...

Munka ideje alatt szoktál mobilozni?

Figyelt kérdés

2020. máj. 22. 06:51
1 2 3 4
 21/31 anonim ***** válasza:
53%
20 is olyan ember, mint, akit leírtam. Boldogtalan és ezért más se legyen az vagy irigykedik, hogy nekünk van munkánk, neki meg nincs, esetleg magányos.
2020. máj. 24. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/31 anonim ***** válasza:
53%

Vannak munkakörök, ahol kifejezetten harapok a telefonzoásra.


S azokat is utálom, akik 24/7-ben fb-on lógnak vulgáris dolgok miatt...

Pl csak tekergetik...


Az emberek bele vannak buzulva a telefonba/netbe...de amúgy rendesen használni se tudják.


Erre élő pl a gyakorin feltett sok marhaság, amit amúgy pl a google egyből megtalál...


Az emberek agya kb átmosva.


Önismeret s tudatos élet/létezés sok esetben nem létező fogalom.


Volt egy kiscsaj, aki lelépett az útra, zene fülében, szemei ujjai telefonon és észre se vette mit tett.


Ugyanis azon helyen zebra se volt.

Biciklis úton haladtam (nem egy átlag tempó az enyém), az én sávomból bal oldalamról jobbra lekanyarodó autós simán elhaladhatott volna előttem kanyarodva, de a lány körbe se nézett...


Majdnem elütötték, én meg hajszál híján autónak csapódtam...


S ment tovább, mintha mi sem történt volna...


Utána mentem, befaraltam elé, kikaptam a fülhallgatót a düléből s az volt az első 2 kérdésem:


Te ösztöntelen zombiagyú észre se vetted, hogy majdnem balesetet okoztál?


Néz agyhalott fejjel...


Anyád elmer így engedni?


Nagyon kiokítottam.


S hány ilyen van... Ne tudjátok.


Felvázolnám az egész életre való hatását, gyerekkortól (ami sokaknak már nem létezik sajnos) egészen a nyuggerekig milyen komoly gonddal állunk szemben, de a gondolkodni/látni tudó embertársak kihalóban vannak.


A birkák pedig jobb lenne, ha vágóhídra kerülnének a gyapjúnyírás helyett.


Akármilyen csúnyán is hangzik.


S mindezt tizenévesen is így láttam, amin megdöbbentek sokan, de huszonévesen is ezen véleményen vagyok.


A korombeliek zöme is hulladék.

Nyomogatják a telefont talikon is...

IQ,EQ, mentalitás, értékrend...miegymás valahol a kút mélyén.


Volt olyan melóhelyem, ahol megörültem "nah végre korombeli is jött", de a 4.kérdés után kb ignoráltam a csajt.


Felsoroltam 18-20hobbimat. Csak nézett egy nagyot.


Vissza kérdeztem:

Neked mi a hobbid?


Válasz: Barátokkal szoktunk inni.


......... OFF.


A telefon s net nem mindegy kinek a kezében van!

Ahogy a fegyver is lehet jó és rossz úgymond, de ott is inkább a rossz fele hajlanak az emberek.


Telefonomra nem igényeltem netet, felesleges.


Megvárnak a dolgok.


Kivéve ami üzleti, de akkor úgyis gépen dolgozok.


Blog és web fejlesztés, bejegyzés, e-mail,alapanyagok/eszközök megrendelése, megrendelés felvétel, ügyfelekkel egyeztetés stb.


Anno volt meló helyemen míg mások agyhalottan nyomkodták telefonjukat, addig én vázlatoltam projekteket, számolgattam mit hogyan fogok startolni s mennyi haszonnal, hogyan lépjek ki az akkori ördögi szürke napos körből, ami nem hozzám való.


Akkor "telóztam", de csak számológép miatt.


Lehet hasznosan s haszontalanul használni a telefonokat/netet, IDŐt.


A különbség látszani fog embereken.


27/N

2020. máj. 27. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/31 anonim ***** válasza:
52%
Én egyedül dolgozok itthon, mivel unalmas lenne, mindig megy vmi youtube videó, ha meg elfáradok, leülök játszani 10 percet..de munka közben nem nyomkodom
2020. máj. 27. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/31 anonim ***** válasza:
46%
Ja a 20...most nézem. A munkádért fizetnek, gondolom te napi 12 órában a gyárban levegőt se veszel, mert nem levegőzésért fizetnek. Az hogy téged senki se keres, nem másokat minősít
2020. máj. 27. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/31 anonim ***** válasza:
32%

Egyszer fordult elö de mert szakitofélben voltunk, ugy volt kibékülünk, érzelmileg borzasztoan fel voltam kavarva, forro droton voltunk egyfolytàban, mig a kibékülés felé vèrt izzadtam, addig a munkàmra abszolut nem tudtam koncentràlni igy csak a robotpilota üzemmodban haladtam amihez nem kell ész azokat a feladatokat nyomtam csak.


Ekkor kezdtem agyalni hogy a fizikai dolgozonak ha lesèrül vmije akkor mehet szabira, de ha a mentàlis dolgozonak a mentàlis àllapota hullik szét, à az nem, max ha meghal vki.

De ennek a logikàjàt meg nem értette itt a gyk n senki, igy még az is ràstresszelt nekem az egészre.hiàba irtam hogy bakker szöget verni a falba bögve is lehet mert attol mozog a keze az embernek nem a munkeszköze sérült, de aki mentàlisan idegroncs, az hogy a fr.ncba ellenörizzen àfaanalitikàt vagy akàrmit?annak viszont a munkaeszköze sérült.



Amugy nem mobilozom munkahelyen soha. Leköt annyira amugy agyilag hogy a magànéletem olyankor nem is édekel, de az sem hogy levegöt veszek e ha nincs semmi különös mint mondjuk egy franko szakitàs.

2020. máj. 27. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/31 anonim ***** válasza:
23%

22- nem is a kérdésre reagált és nem empatikus.


Amúgy, mi van, ha a lány rokona akkortájt halt meg és azért zárkózott be a kis világába?


Kioktatni tudjátok a másikat meg agymosott zombinak hívni...


Ment a piros.

2020. máj. 27. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/31 anonim ***** válasza:
23%

Telefonnal màr én is mentem àt ràadàsul piroson(annyit fogtam csak, hogy vàltott a làmpa, azt màr nem, hogy csak épp nem pirosrol zöldre, hanem forditvaé)és felnött felelösségteljes figyelmes nö létemre. Es tök természetesnek vettem hogy megàllnak mig àtmegyek nagy nyugiban haladtam, a kiabàlàst nem is tudtam mire vélni hirtelen. Aztàn: ja, hogy piros van?..

Soha nem gondoltam volna magamrol, hogy ilyenre képes lennék. Ujabb meglepö önismerettel lettem gazdagabb.

A telefon valoban hordoz magàban veszélyeket.

2020. máj. 27. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/31 anonim ***** válasza:
0%
26-osnak: hogy meghal valajije, nem mentség, hogy másnak balesetet okozzon. Gondolom te se örülnél, ha a szeretteidet megymomorítaná/megölné egy gyászoló telefonnyomkodó.
2020. júl. 18. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/31 anonim ***** válasza:
76%
Amúgy munkahelyen nem mobilozok, mert minek? Szeretem a munkám, engem leköt. Ha nagyon fáradt vagyok, akkor gépről facebookozok 1-2 percet, de semmi több.
2020. júl. 18. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/31 anonim ***** válasza:
52%

Igen. Ha épp nincs munka, vagy hív valaki. Nem vagyok robot és nem fogom megkockáztatni, hogy pl családtag ne érjen el esetleg, ha valami sürgős mondanivaloja vagy gondja van. De messengeren is elérhető vagyok az ismerőseim száméra.

Nem maradnék olyanmunkahelyen, ahol óvodásként kezelnek és még ezt is tiltják.

2020. júl. 18. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!