Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Most mi lesz az álláskeresésivel?

Most mi lesz az álláskeresésivel?

Figyelt kérdés

Április 6.án adtam be a kérelmet az álláskeresési járadékra. Kaptam egy függő hatályú határozatot, hogy ha 60 napon belül nem döntenek az ügyben, kiszúrják a szemünket 10.000 ftal és csókolom. Eléggé rezeg a léc, mert június 6.án telik le a 60 nap, és egyenlőre nem hívtak, nem írtak, határozat sehol.


Folyamatosan küldöm az önéletrajzokat, napi 10-15 helyre, a legtöbb helyről vissza hívnak azzal, hogy félre teszik az önéletrajzomat és majd keresnek ha vége a járványnak.


Az egyetlen lehetőségem az álláskeresési járadék, eddig türelmesen vártam, de most kezdek parázni, hogy lezárják az ügyemet annyival, hogy nem tudtak dönteni, itt van 10.000 ft, oldd meg.


Kezdjem el zaklatni öket telefonon, ha már ők nem keresnek, vagy mit tegyek?


2020. máj. 22. 13:48
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:

Szia.


Menj be te is, jobban jársz 😁😁😁😁

2020. máj. 28. 10:04
 12/12 anonim ***** válasza:
Megjött a határozat, szerencsére megúsztam a személyest. :)
2020. máj. 30. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!