Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Miért mondtatok fel a legutols...

Miért mondtatok fel a legutolsó munkahelyetekről?

Figyelt kérdés

2020. máj. 24. 14:57
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Mert elköltöztem 800 km-re a páromhoz.
2020. máj. 24. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
A vírus mondott fel nekem.
2020. máj. 24. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
Mert nem adott fizetésemelést, hiába változott a munkaköröm és felelősségem mértéke a többszörösére. Illetve, mert nem járult hozzá, hogy másodállásban vállalkozó legyek.
2020. máj. 24. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
Mert utáltam mint ahogy eddig mindegyiket.
2020. máj. 24. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%

Mindig is csak átmeneti munkaként gondoltam rá, amíg nem találok valami jobb lehetőséget.

Végül itt Budapesten találtam és eljöttem. Azóta is benne dolgozok, és eszem ágában sincs innen továbbállni.

2020. máj. 24. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
89%
Mert hülyének akartak nézni. Dolgozzak többet és lesz fizetés emelés is vele... Aha csak mikor utána számoltam az jött ki, hogy dolgozzak többet kevesebb pénzért.
2020. máj. 24. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%

Mert nagyon toxic emberekkel voltam körülvéve. Főleg a főnökasszony, ritka buta volt. Pedig a munka olyan szép helyen volt, szerettem a kevés fizu ellenére is.

A lényeg h az a boszorka csak úgy lelépett az ő főnöke engedélye nélkül, ránk bízta az ő melóját is aznapra. Felhatalmazott, hogy bemehetünk az irodájába.Pont mikor nekem kellett bemenni valamiért, akkor loptak el onnan valamit. Oké az én hibám hogy hagytam h elvigyék (csávó aki elvitte meggyőzött h megegyezett a főnökasszonnyal h az az ő tulajdona. Ráadásul ez a csávó aki lenyúlta a dolgot éjjel nappaj egymás valagát nyalták a főnökkel).

De a főnök boszi dolga lett volna az irodáját kezelni.

Aztán idegembe eljöttem onna, nem foglalkoztam az üggyel

Aztán pár hét múlva írt a kolleganőm, hogy nyugodtan menjek vissza, a tulajnak minden el lett mondva és kirúgta a boszit.

De a többi ember is elég toxic volt 1-2 kivételével, úgyhogy szerencsére azóta sokkal jobb helyen vagyok.

2020. máj. 24. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%
Vacak volt a fizu
2020. máj. 24. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%
Költözés.
2020. máj. 24. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%
Hülye 3,14csák között dolgoztam, aztán elegem lett.
2020. máj. 24. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!