Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Borsodi sörgyár, vagy szerencs...

Borsodi sörgyár, vagy szerencsi csokoládégyàr?

Figyelt kérdés

Betanított munka érdekelne. Melyik mennyire vészes? Jobb esetleg az egyik, mint a másik? Soha nem dolgoztam ilyen helyen. Mindig úgy éreztem, hogy én a gyári munkát nem bírnàm. Van szakgimnàziumi érettségim, és szakmám (kőművesként végeztem). Ez elég oda? Tényleg nem tudom, hogy működnek a dolgok, szóval kérlek ne essetek nekem! Nem szeretnék sokáig ilyen munkát végezni, de sajnos nincs más, a szakmámban nem kellek sehova, mert nő vagyok. Másik szakma nem vonz, ebben szeretnék dolgozni, de egyelőre arra még várnom kell, addig kéne valami másmilyen munka.

A kérdés akármilyen hihetetlen, de komoly. Várom a normális válaszokat.



#Szerencs #Borsod #Sörgyàr
2020. máj. 26. 23:23
 1/2 anonim ***** válasza:

A válasz nem olyan egyszerű mint a kérdésed.

Nem minden gyári munka egyforma mindenhol megvannak a feladatkörök egyik jó meló a másik kevésbé , a pénzről ne beszéljünk.

Szerencsi csokoládé gyár már nem létezik nagyon régóta Nestlé van helyette. A márkát a bonbon kft viszi.

Azt válaszd amelyik közelebb van a lakhelyedhez.

Nőként ne csodálkozz h nem vesznek fel Kőművesnek, lehet elméletben jobb vagy de fizikailag nem biztos h annyira terhelhető mint egy férfi. Gondolom az osztályban nem tolongtak a nők.

2020. máj. 31. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Tervezek a munkámban dolgozni, de ahhoz hogy ezt megkezdjem szükségem van pénzre, és csak erre a mentőötletre tudok gondolni, mert sajnos más munka az nem nagyon van...A Bosch-ba nagyon nem szeretnék menni.

Egyébként minden évben végez 1-2 női kőműves és burkoló, úgyhogy az oktatók ezen nem lepődnek meg. Sőt, vannak az országban akik ekként is dolgoznak nők, külföldön már nem nagyon tesznek különbséget ilyen szakmában sem a két nem között. Én láttam már mondjuk itthon is női építkezési segédmunkàst, és volt a nő, körülbelül 50 kg. Nem ez számít.

Igen, arra gondoltam, amit írtál Szerencsen. Tudom, hogy különböző szinte minden gyár, és azt is tudom, hogy a fizetés is katasztrófa, de jobb, mint a nulla. Mindkettő kb egymessze van a lakóhelyemtől.

2020. máj. 31. 10:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!