Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Miért mondta ezt a főnököm és...

Miért mondta ezt a főnököm és a felesége?

Figyelt kérdés
Felmondtam a munkahelyemen, de erre számíthattak, hiszen eleve úgy mentem oda tavaly nyáron, hogy azt mondtam, valószínűleg majd jövő nyárig maradok. Ennek tudatában vettek fel. Eljött hát most az idő, beadtam hétfőn a felmondásomat a HR-es csajnak. Ma volt bent a főnök és a felesége, megkérdeztem, hogy megkapták-e a felmondásomat, és hogy minden rendben volt-e. Erre azt mondták, (szerintem ilyen szarkasztikus módon) hogy álmatlan éjszakájuk volt, és nem tudják hogyan fogják ezt majd kiheverni. Azt sem tudtam, hogy reagáljak, nem mondtam semmit. Sosem volt bajom a főnökkel, és a feleségével. Mindkettővel normális volt a viszonyom, lehetett velük beszélgetni más dolgokról is a small talk mellett. Kedvesek és közvetlenek voltak, tudtommal meg voltak velem elégedve, az én felettessem (az egyik részlegvezető) is mondta még korábban, hogy meg vannak velem elégedve. Akkor nem értem, miért mondták ezt. Szerintetek?

2020. máj. 28. 20:23
 1/6 anonim ***** válasza:
94%

Mindenhol addig vagy faszagyerek amíg hozod a pénzt, csinálod a piszkos munkát és nincsenek problémáid.

Amint felmondasz vagy bármilyen igényed van akkor piszkos mocskos hazaáruló leszel. Ez simán ennyi.

Ezért nem kell lojálisnak lenni senkivel sem.

2020. máj. 28. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
75%

Furcsa. Főleg, hogy humorosan akart gonosz lenni (szarkasztikus).


Így látatlanban azt a gondolatot kelti, hogy túl izgultad és nekik vannak olyan fadataik, amivel törődni is kell, de az nem te vagy.


Mindenesetre nagyon furcsa.

2020. máj. 28. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Én sem értem, sosem volt semmi konfliktusom velük.
2020. máj. 28. 20:47
 4/6 anonim ***** válasza:
0%

Ne ez határozza meg az ott töltött idődet. Az is lehet, egyszerűen más foglalkoztatta és nem úgy jött ki, ahogy akarta. Ha huzamosabb ideig velük voltál kapcsolatban, és ez szokatlan, akkor azért, mert nem önmagukat adták itt.


Mit gondolsz?

2020. máj. 28. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
23%
Szerintem bugrisak es beled akartak rugni, csak nem ertem, miert.
2020. máj. 28. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Akkor játszunk.
2020. máj. 28. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!