Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Hogyan tudom főnököm feleségén...

Hogyan tudom főnököm feleségének túlkapásait korrigálni, akivel sajnos együtt dolgoznom kell?

Figyelt kérdés
Egy olyan nőről van szó, aki már túl van élete delén (53), és minden saját nyűgét-baját az alkalmazottan próbál levezetni! Kipróbált recepteket várok! Pincérként dolgozunk.
2008. nov. 11. 23:52
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Valószínűleg változókori problémái vannak. Ez azért jó hír, mert nem tart örökké. Én azért óvnálak attól, hogy bármilyen módon "korrigáld" a nagys'asszonyt, mert a főnököd nem fog melléd állni akkor sem, ha tudja: neked volt/van igazad. "Tűrj békességgel."
2008. nov. 12. 06:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem sehogy nem tudod ot korrigalni, inkabb valts munkahelyet, ha tudsz!
2008. nov. 12. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Szia képzeld ugyanilyen helyzetben vagyok. Nem egy helyen dolgozunk??? 53 éves vén szipirtyó, én is pincér vagyok. Csak ő rajtunk kívül még a családját is terrorizálja. A főnök néha megunja, legutóbb másfél hónapja vágta ki a folyosóra, úgy hogy a zöldségmosóban állt meg.Csak sajnos erre ritkán kerül sor. Nálunk annyival jobb a helyzet hogy én vissza merek szólni neki, mert ebben a városban annyira utálja mindenki , hogy senki nem jönne ide melózni semmi pénzért. Csak hát nem lehet így normálisan dolgozni, úgyhogy én is hamarosan munkahelyet váltok, te is tedd ezt, pincérekre sok helyen szükség van.
2008. nov. 12. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!