Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Miért érdekes számotokra,...

Miért érdekes számotokra, hogy a munkatársatok hol él?

Figyelt kérdés

Külön, vagy a szüleivel, és hogy mennyire sokba kerül az albérlet?


Miért kérdezgetnek ilyeneket az emberek?

Ti szoktátok ezt kérdezni? Kitől?


2019. dec. 31. 11:57
 1/7 anonim ***** válasza:
Nekem nem érdekesek ezek a dolgok és ezzel a lendülettel óvatosságra is intelek, mert nem illik ilyeneket kérdezni másoktól, - ha akar, majd úgyis beszél magáról a számára legmegfelelőbb mélységig egy ember, - ugyanakkor nagyon jól felhasználható információk ezek arra, hogy két, megromlott viszonyú ember ezekkel a részletekkel piszkálja, cukkolja a másikat, jó kis intrikákat lehet belőlük gyártani, kiváló alapok ahhoz, hogy ki lehessen beszélni valakit a háta mögött és egyéb rosszindulatú folyamatoknak lehet a meleg ágya. Ha rám hallgatsz, nem kötsz ilyen információkat mások orrára.
2019. dec. 31. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
0%

Anyagi háttér miatt.

Ha nincs támogatása, fizetni jell az albérletet is, akkor jobban kell neki a pénz és nem fog csak úgy ugrálni a munkahelyek között. Ezt az infót jóra és rosszra is lehet fordítani.

Ha otthon él, akkor lehetősége lehet arra, hogy akár hónapokig ne dolgozzon, amíg nem tálal új munkahelyet.

2019. dec. 31. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
65%
Kíváncsiság, barátkozás. Konkrét árakat kérdezni talán, hogy összehasonlítsa a saját albérletével.
2019. dec. 31. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
71%
Szerintem ez egy olyan alap téma, ami beszélgetések során fel szokott jönni és nincs ebben semmi, valszeg sima kíváncsiság. Szerintem csak azt idegesítik az ilyen alap kérdések, akit valamiért frusztrál a saját helyzete.
2019. dec. 31. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
65%
Én nem kérdezek ilyesmit. Mások többnyire nem jószándékkal kérdik, hanem hogy tudjanak a másikba belekötni, szurkálódni rajta.
2019. dec. 31. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Kolléganöm vett egy csaladi házat. Egy ilyen lépés minimum két évtizedig a bankhoz köti az ingatlantulajdonost. Ajánlottam neki, hogy a vezetöség felé ne mondja, mert eltapossák. Annak akinek hitelje van, kötelessége is van a bank felé. Az a hiteles (egyben munkavállaló) a munkáltató által könnyebben kihasználhatóvá válik. Megterhelhetik annyi munkával, hogy ki sem látszik belöle, hisz tudják nem fog nemet mondani. Az albérletek között lehet választani, kinek a buxájához mérten, a hitelösszegen nehezen.
2019. dec. 31. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Szerintem ez ilyen vagyoni f összemérés. De nem tudom mi értelme van a kérdezgetésnek, mert hazudhatnék amúgy akármit ezekre a kérdésekre.
2020. ápr. 29. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!