Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » McDonald's diákmunkáról...

McDonald's diákmunkáról vélemények?

Figyelt kérdés

Szeretnék a gyöngyösi Mekiben dolgzni. Érdekelnének tapasztalatok, illetve van pár konkrét kérdésem.

Diákként maximum hány órát lehet dolgozni?

Ha ezt a maximum órát ledolgozom mennyi a fizetés?

Az "ingyenes fogyasztás" mit és mennyit jelent?

Mennyire nehéz beleszokni úgy, hogy még életemben nem csináltam semmilyen éttermi munkát.

A kasszától kicsit félek, mert könnyen el tudom számolni magam.



2020. jún. 1. 10:41
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Ha valóban meg lehet keresni közel 150k-t akkor azt hiszem megéri a pörgés.
2020. jún. 1. 19:44
 12/15 anonim ***** válasza:
44%

Maximum óraszàm 15-17 évesen napi 8 óra, csak nappali műszakban. 18 éves kor fölött 12 is lehet, akár éjjel is (ez jobban megéri márcsak az éjszakai műszékpótlék miatt is).

Óraszámra kapod a fizetésed, de a béred meg van határozva. 800-1500 között bármennyit kaphatsz. A minimum heti óraszám az 16-20. Vagyis ha 20 órát dolgozol 800 Ft-ért akkor a fizetésed 16.000 Ft. De ha heti szinten 56 órát dolgozol (minden nap 8 óra) és a legmagasabb fizetéssel számolok akkor akár 84.000 Ft-ot is kereshetsz egy hét alatt.

Az ingyen fogyasztás alatt a párszázas menüt értsd, de nem muszáj az ő kajájukat enned. Vihetsz magadnak is. De legalább jàr alkalmazotti kedvezmény 😃

Hogy mennyire nehéz beleszokni az tőled függ. Ismeretlenül nem tudjuk megmondani.

Kasszázni csak 18 éves kortól mehetsz, de betanítanak. Ha el is számolod magad akkor van egy bizonyos összeg, ami fölé-alá nem mehetsz (ez ha jól tudom +-10.000).

2020. jún. 4. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
66%

Van gyárban nyári munka. Bár nem tudom, hogy te hol laksz, de Nyíregyházán az Electrolux is és az EKO konzervgyár is keres munkásokat. Nyilván az egyikben feltétel a 18. Életév mivel 3 műszak van, de az EKO-nál csak előny.

Érdeklődj, nézd meg a Melodiákot,nézegess át több oldalt.

2020. jún. 4. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

Ja, előző vagyok, bocs, most Látom, hogy Gyöngyösi vagy.

Hát nem tudom, nézegess, keresgélj, de ha neked megéri a Meki, menj oda nyugodtan. Végülis az is egy szakma.

2020. jún. 4. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim válasza:
100%
Hát én még talán tavaly jelentkeztem, töltöttem is ki papírt,hogy szeretnék menni oda dolgozni. Azóta se hívtak. Na mindegy..
2020. jún. 5. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!