Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Megérné elvállalnom a munkát?

Megérné elvállalnom a munkát?

Figyelt kérdés

Egyetemi hallgató vagyok, a diákmunka lehetőségeket nézegetem, mert dolgozni szeretnék.

Találtam pénztárosi munkát, ahol heti 40 órával megkereshetnék nettó 170.000 Ft-ot. Jól jönne (legalább nyáron havonta) ennyi pénzt keresni, mert párommal albérletbe szeretnénk menni.

Viszont azt tudni kell, hogy csináltam már ezt a munkát és gyűlöltem. Nagyon sok volt a heti 40 óra belőle, hiába kerestem (diákként) jól. Nehezen viseltem el az embereket és nem tetszett, de azok a munkák, amik szakmabeliek, heti 20 órára vannak hirdetve, amikkel átlagosan 80.000-90.000 Ft-ot kereshetnék. Ez sem rossz, de ahhoz viszonyítva, hogy ősszel sokkal kevesebbet fogok tudni keresni, nem annyira jó.


Szerintetek hozzak áldozatot, hogy 3 hónapig dolgozzak olyat, amiről tudom, hogy sz@r, aztán abból tudjunk félretenni a nehezebb időkre vagy keressek olyat, amivel feleannyit keresek, de tetszene és suliidőben is tudnám foyltatni, hiszen ott tényleg maximum 20 óra fog beleférni/hét.

(Suli időben, már biztos, hogy nem vállalnám a pénztárazást, tehát maximum 3 hónap lenne - június-július-augusztus)


Mit gondoltok?



2020. jún. 2. 15:13
 1/3 anonim ***** válasza:

Egy hónapig fél lábon kibírom.

Vagy ha nagyon utom, keresek mást, hátha sikerül.

2020. jún. 2. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Nem ajánlom pont ezt, ha ennyire nem szeretted. Én is csináltam és a végén már idegbeteg voltam a sok hülye embertől, akik lenéztek és bunkóztak velem, csak mert ők a vásárlók és te meg egy darab szar a szemükben.

Ha idegileg kikészülsz azzal se jársz jól végül. Nem tudom mit lehetne helyette, ami fizet ugyanennyit, de hidd el az se jó, ha teljesen bekattansz a melótól. Ezek mind a tanulás és párkapcsolat rovására mennek általában.

2020. jún. 2. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Nagy úr a muszáj, döntsd el.
2020. jún. 2. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!