Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Tényleg sok az ilyen bosszúáll...

Tényleg sok az ilyen bosszúálló főnök?

Figyelt kérdés

Tehát halottam olyan olyanokról akiknél ha felmond az alkalmazott és ez a főnöknek nem tetszik, akkor utána elintézi, hogy ne kaphasson munkát a környéken.

Ez tényleg gyakori?



2020. jún. 2. 18:47
 1/3 anonim ***** válasza:
83%
Ja, a filmekben igen
2020. jún. 2. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Hallottam már ilyenről: főleg, ha tudja a főnök, hogy hova ment az emberke, és kivételesen épp ott is van valamilyen érdekeltsége a főnöknek...
2020. jún. 2. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Ilyet már szerintem mindenki hallott de:


1) Azért az az ember akitől megválnak vagy elment az okkal volt ott. Épp eggyel kevesebb embere lett ugyan annyi munkára. Van ereje ezzel baszakodni?


2) Hogy deríti ki hogy te hova jelentkeztél? Még egy extrém szűk téren dolgozó cégnek is van 4-5 konkurense.


3) Ha mégis lenne rá energiája és lehetősége, bemeri vállalni? Rommá perelhető ő és a cég is.

2020. jún. 3. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!