Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Mi a baja a főnöknek?

Mi a baja a főnöknek?

Figyelt kérdés
A barátnőm szerény, csendes nőszemély. Rengeteget dolgozik bent, néha én is segìtek neki, amièrt annyi munkát kap. Cserébe egy jó szót nem kap a főnökétől. Ma is azt mondta neki, hogy gyengén teljesìtett, ne aludjon jól...Holott még zárás előtt 15 perccel is kapott egy csomó feladatot. Rengeteget kell pakolnia, ha felhìvja a főnök, hogy mit csinál éppen? Akkor az a vàlasz, hogy töltöget. Erre a főnök, hogy nem töltögetni kell, hanem dolgozni.Nagyon lekezelően viselkedik vele. Ha őt bántják,akkor olyan, mint ha engem bántanának. Igazgató simán elnézi, hogy egy roma származású főnök ìgy viselkedjen. Büszkék lehetnek magukra. Felmondás a legjobb opció?
2020. jún. 5. 22:52
 1/7 anonim ***** válasza:
Azt hiszem hogy igen. Sajnálom. Én is jöttem már el ilyen főnök mellől, én azonnal, nem vártam meg több alkalmat. Az önbecsülés erős dolog. Támogasd a valtasban.
2020. jún. 5. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Az a furi, hogy minél többet dolgozik, annál csúnyábban beszél vele...
2020. jún. 5. 23:43
 3/7 A kérdező kommentje:
Ha tènyleg erőn felül teljesìt, a főnök vág egy vigyort, ha nem, ha nincs kész akár egy feladat a sok közül, akkor jóra nem számìthat...
2020. jún. 5. 23:45
 4/7 A kérdező kommentje:
Ha minden elvárást megcsinál, akkor jön a következő feladatcsoport, aztán a következő...
2020. jún. 5. 23:48
 5/7 anonim ***** válasza:
Lehet hogy a főnöknek más baja van, csak a barátnődon csapódik le. De lehet hogy ő mindenkivel ilyen alapból. Akárhogy is, de nem tesz jót az embernek egy ilyen kretén.
2020. jún. 5. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Az a rossz, hogy mindig ìgy viselkedik vele. Leterheli, emellett lekezelő nagyon vele szemben. Pont ő az, akit tisztelni kellene, hamár a munka után főnökként bezsebeli az elismerést.
2020. jún. 5. 23:58
 7/7 anonim ***** válasza:
Én is dolgoztam ilyen helyen. Nem engem, hanem munkatársam alázta meg a főnök folyamatosan. A csaj mindent megcsinált. Képes volt 10 órákat dolgozni. Cserébe néha porig alázta, akár idegenek előtt is. Sokat sírt, de nem vált. Mindig volt kifogása. Most épp a covid okozta helyzet. Én eljöttem onnan, ő maradt. Az elején sajnáltam, de már úgy látom ő ezt élvezi. Szereti ha valaki megalázza és semmibe veszi, hiányozna neki ez.
2020. jún. 6. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!