Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Hány embert tartasz a munkahel...

Hány embert tartasz a munkahelyeden jó főnöknek? Ha egy van, akkor őt annak tartod?

Figyelt kérdés
2020. máj. 10. 21:51
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
50%
egyet se. Eddig még nem volt jó felettesem. Pedig volt már jó pár melóhelyem.
2020. máj. 10. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 Dr.med.habil. Genya ***** válasza:
32%

Sajnos egyet sem. Emberek halnak meg fölöslegesen, és csak a pénz-hajhászat megy.

Ha valamit meg akarnak oldani, erőből teszik, nem észből. Szomorú.

2020. máj. 10. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
En vagyok a fonok :) Szerintem jo vagyok. Bar alkalmazott meg nincsen, majd talan ev vege fele / jovore.
2020. máj. 10. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Én mind a kettőt. Jó fejek, lazák, lehet velük beszélgetni.
2020. máj. 10. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Az én cégemnél 12 vezető van, ebből 1-et tartok kifejezetten jónak és 2-t kifejezetten borzasztónak.
2020. máj. 10. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
4 van, ebből 2 az, akivel közvetlen kapcsolatban vagyok, ők nagyon jófejek, lazák, közvetlenek. A másik 2 a két tulaj, apa-fia páros, ők ált. otthonról dolgoznak (a vírustól függetlenül), az apuka kicsit szigorúbb, de korrekt, lehet vele beszélni, jó ember. A fia sem gonosz, de neki vannak hülyeségei, ha valamiért ideges, az élő fába is beleköt. Viszont neki meg nagyon sok ötlete van, amivel fejleszthetjük a céget.
2020. máj. 10. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Eddig egy ilyet sem láttam, pedig dolgoztam pár helyen. Az viszont biztos, hogy a leggyökerebbik is nagyon jónak képzeli magát.
2020. máj. 11. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Középvezető vagyok, felettem már csak egy szint van az ügyvezetőig. Ezen a szinten 7 vezető van. Kettőt tartok kifejezetten jó vezetőnek, kettőt kifejezetten rossznak. A maradék három munkájába nem látok bele részleteiben, de az osztályuk teljesítménye alapján nem tartom őket rossznak.
2020. máj. 11. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Van egy "nagy" főnököm, őt csak ritkán látom,tehát véleményt nem tudok róla mondani.

Aztán van a "nagy" főnök helyettese. Hmmm.. ő nem igazán jó vezető. Sokszor bizonytalan, nem tanul a hibákból, nem egy vezető típus. Viszont meghallgat minket és tesz a pozitív változások érdekében.

7 további fönököm van, ebből 6-ot kifejezetten jónak gondolok. Mind a hatan motiváló, empatikus, inspiráló személyek, akikkel bármikor tudok beszélni a felmerülő problémákról. Ha valami gond van, akkor szívesen segítenek, persze megmarad a vezető- beosztott poszt. Stresszes időszakban pedig vicceket raknak ki a falra, motiváló szövegeket.

Azzal a hetedikkel ("grizzly", ahogy én hívom, mert egy hatalmas darab nő és olyan kegyetlen mint egy grizzlymedve) hatalmas konfliktusaim voltak/ vannak. Lenéző, lekezelő stílusa van, egy igazi diktátornak érzi magát, ahol tud hibát keres. Persze ha ő hibáz, akkor nincs semmi gond. Senki sem kedveli őt. Ha ő van aznap munkában, akkor még a hangulat is feszültté változik és szinte mindannyian rosszul teljesítünk.

2020. máj. 11. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

Nem tartom jónak a főnökömet. Azt se tudja mit csinálunk, csak annyi szerepe van, hogy összeírja, ki mikor van szabin, meg interjúztasson (hogy pótolja a folyamatos fluktuációt) azon kívül stresszeltesse az egész csapatot. Amikor a leginkább benne vagyunk valami probléma megoldásában, akkor odajön, egy ilyen na megjött a felmentős sereg módon, és akkor neki is szépen el kell mondani, hogy mi a helyzet. Persze nem érti meg, segíteni meg végképp nem tud. Úgyhogy mikor úgy érzi, hogy kifőnökösködte magát, inkább eloldalog, és elszív egy cigit.

Többre mennénk nélküle, mint vele.

2020. máj. 12. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!