Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Felháborítónak tartanátok ha...

Felháborítónak tartanátok ha a kolléganőtök eldobálná az ennivalót?

Figyelt kérdés

Nem csak a sajátját.Az enyémet is volt,hogy eldobta.Hagytam ott pogácsát a napokban és néhányat megevett belőle a maradék pár darabot eldobta.Nem volt semmi baja,megettem volna a reggeli kávé mellé.Sokszor a kukába dob kenyeret amit vesz az ennivaló mellé vagy amit rendel pl.csirkeszarnyakat,gyümölcs salátát annak is néha fele megy a kukába.Vagy kint hagyja kefirt,tejet amit utána szinten elkell dobni.

Felelőtlenül bánik az ennivalóval.Azt is rossz nézni,hogy ilyen felelőtlenül pazarol az meg felháborító hogy az enyémet is eldobta 2-3 alkalommal.Tartozásokkal meg tele van mások felé.Egyébként a felettesem.



2020. jún. 7. 07:18
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Igen, annak vélem én is így, hogy full drága minden, és hogy az a kevés, kidobott ennivaló is értékes lenne egy pl.: rászorulónak.
2020. jún. 7. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
92%
Igen. Nem úgy nevelődtem, igaz itt falun más. Annyit veszek amennyit megeszek. Ha végképp megmarad valami akkor azt megeszi a kutya.
2020. jún. 7. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

Nekem az a fura, hogy a kidob helyett eldob kifejezést használ vki.


Mellesleg, ha nem bírja megenni, mégis mit csináljon vele?

2020. jún. 7. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Igen a rászorulóknak jó lenne,nem két-három falatról van szó amit eldob és elég drága helyekről is rendel,a boltban sem a legolcsóbbat veszi meg.Még azt a pár darab pogácsát is sajnáltam mert pénzt adtam ki érte és nem mondtam,hogy dobja el,megwttem volna a kávé mellé.
2020. jún. 7. 09:17
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Az nem az én dolgom,hogy ő mit csinál az ő ételével,de ritka bunkóság,hogy csak úgy kidobja a tiéd.Próbáltál erről beszélni vele?
2020. jún. 7. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
53%
Mégis mit csináljon a megmaradt étellel, amibe már beleevett? Azt értem, ha "tiszta" ételt adna a rászorulóknak, nah de olyat, amibe más már belekajált? Megkérdezted tőle, a te dolgaidat miért dobta ki? Egyébként szerintem felfújod a dolgot.
2020. jún. 7. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Már maga a pazarlás is rossz képet fest le az ember jelleméről, de az tényleg felháborító, hogy mások cuccaihoz hozzányúl és azokkal rendezkedik. Mivel magyarázza ezt a viselkedést? Ha a felettesed, ha nem, nem dobálhatja ki a te dolgaid.
2020. jún. 7. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

6-os nem csak azt dobja el amibe beleevett,érintetlen ételt nis pl.ha rendelek 6 csirkeszarnyat és három megmarad azt nem kellene eldobnu,neg a zsemlét sem amihez hozzáért kilehet rakni a hajléktalanoknak.Ez rendszeren így van.

Nem szóltam neki azt miért dobta el múltkor kitettem a tányérra két joghurtos pitét ami megmaradt a reggeliből egyiket megette a másikat a kukába tálaltam.Nem volt semmi baja mi azt otthon ami marad elfogyaszjuk 2-3nap múlva is.Se a pitének, se pogácsának semmi baja nem volt nem állt ott hetekig a kávé mellé reggel pont megfelelő.

2020. jún. 7. 11:08
 9/13 A kérdező kommentje:
Hibásan küldtem el a választ a szárnyakat amiket ő rendel és a zsemléhez nem ér hozzá.
2020. jún. 7. 11:11
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

A sajátomért szólnék, ha felettes ha nem.

Az övéhez semmi közöd.


(És tényleg rettentően irritáló ez az "eldobni" kidobni helyett, először azt hittem elírtad de feszt 50x leírtad már).

2020. jún. 7. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!