Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Mi a véleményetek a nyári...

Mi a véleményetek a nyári diákmunkáról?

Figyelt kérdés
Szerintetek érdemes nyári diákmunkát vállani? Egyáltalán hol vállaljak?
2020. jún. 7. 13:01
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Ott vállalj, ahová felvesznek. Budapesten kívül nem lesz olyan sok választási lehetőséged.
2020. jún. 7. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Érdemes szerintem.
2020. jún. 7. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
26%

Attól függ mennyire vagy rászorulva a pénzre. Annyira nem nagy durranás egyébként. Ha van lehetőséged akkor inkább ne kifejezetten diákmunkát vállalj hanem rendesen meghirdetett végzettség és képesítés nélkül betanított/egyéb álláslehetőségeket mert sokkal jobb lesz a fizetésed.

Én tavaly így melóztam és 1 hónap alatt 200-at megkerestem nettóba. Ha diákmelózni mész a 150 is necces, bár ahhoz be kell töltened a 18-at,hogy azon kívül tudj munkát vállalni.

2020. jún. 7. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Utolsó, merre lehet találni ilyen rendesen meghírdetett végzettség nélküli állásokat? Mert ahol én lakom település, nincs nagyon diákmunka. Viszont dolgozni szeretnék. Nappali tagozatos hallgatói jogviszonyom van.
2020. jún. 7. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Turistainformacio, szorolapozas, strand bufe, irodai lotifuti, parkolo-or, fagyiarus, kolcsonzos ... ezek mind-mind nyari melok.
2020. jún. 7. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

#4 Hát én pl úgy jutottam be egy gyárba adminisztrációra, hogy a szomszédom aki ott melózik szólt, hogy keresnek olyan embereket akik rendelkeznek felhasználói szintű informatikai ismeretekkel illetve betöltötte a 18.életévét. Nagyon hangulatos és hűvös környezetben dolgoztam intelligens kollégákkal.

Szóval ezt tudom ajánlani, hogy ha van ismerősöd aki ilyen nagyobb cégeknél dolgozik, érdeklődj nála illetve különböző cégeknek a honlapjait nézegesd át és írj egy emailt, hogy nincs e álláslehetőség/hívd fel őket.

Ezeket tudom ajánlani.

2020. jún. 7. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Én gyárban dolgoztam tavaly, aktivátorokat szereltünk, tök jó munka volt, haverokkal főleg, és kb. 240 ezret kerestem, pedig nem mentem sokat, egy éjszakai műszakra kaptunk egy tízest. Idén is mennék, de a járvány miatt rengeteg rendes dolgozót is elbocsájtottak, úgyhogy biztos nem mehetnek most diákok.
2020. jún. 7. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Arra is odafigyelhetsz, ha tudod Mar, hogy mit szeretnel csinalni kesobb, hogy hasonlo korben vallalj nyari munkat es akkor mire elvegzed a suit, Mar tapasztalatod is lesz.
2020. jún. 7. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!