Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Mi legyen a csoport témája?

Mi legyen a csoport témája?

Figyelt kérdés
Van egy külföldi származású főnök a munkahelyemen. Nagyon precìz, megoszt minden információt közös csopiban a dolgozókkal. Van egy másik főnök, ő is üzemeltett ilyet, de csak az eredmények azok, amiket első körben megoszt az emberekkel. Melyik szimpatikusabb számotokra?
2020. jún. 11. 11:50
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Ez troll kérdés, ugye?
2020. jún. 11. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nem az. Mostanság már személyesn is kapunk információt, így nem maradunk le semmiről. Barátnőm azt mondta, hogy ez a két szemèly versenyzik egymással, mert lehet csak az egyikükre lesz szükség.
2020. jún. 11. 12:27
 3/4 anonim ***** válasza:
Kevés, de értékes külföldi emberrel találkoztam már az életemben, és nagyon érződött a másféle, nem a megszokott össze-vissza magyar gondolkodás, így az elsőt választanám.
2020. jún. 11. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Nekem alapvetően nem szimpi ez a közös csopi (gondolom facebook,vagy viber).

Személyes visszajelzést értékelném inkább,de ha nagyon választani kéne,a másodikat választanám (az első gondolom sok üzenettel jár,engem zavarna,ha sok ilyet kapnék munkaidőn kívűl).

2020. jún. 12. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!