Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Budapesten hol lehetne dolgozn...

Budapesten hol lehetne dolgozni, ha az albérlet a 8.kerületben lenne?

Figyelt kérdés
24 éves vagyok, érettségivel. Jelenleg nincs munkám és itt nagyon nem is lesz. A 8.kerületben lenne a lakás. Milyen munkahelyek vannak arrafelé, ahol van esélyem? Mennyit lehet keresni?
2020. jún. 16. 20:45
 1/4 anonim ***** válasza:
0%
Ez komoly?! Ha igen, akkor nem kicsi gond van veled. Ha nem, akkor nem kicsi gond van veled.
2020. jún. 16. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
60%
Nézegess álláshirdetéseket, ahol meg van adva a munkahely címe. A cím alapján meg tudod nézni, hogy milyen messze van tőled. :)
2020. jún. 16. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Cinkotán kívül szinte bárhova eljutsz emberi időn belül.

Hogy mennyit lehet keresni? Lényegében ugyanannyit, mint a VII. és a IX. kerületekben. Egyszer, úgy tíz-egykét éve éjszaka találkoztam egy hajléktalan bácsival, ő 70 forintos órabérért őrzött egy konténert, szóval ha őt tekintjük kiindulópontnak és Mészárost a másik végletnek, úgy a kettő közül keresnek a legtöbben Budapesten.

Kicsit komolyabbra fordítva a szót: a VIII. kerület egy kerület, városrész, nem egy elszeparált, világtól elzárt falu vagy szegregátum, BP-n belül bárhova eljutsz A-ból B-be. Tényleg nem értem a kérdést.

2020. jún. 16. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Egy ismerősömnél lenne az albérlet, ő a bárdi autónál dolgozik 170-180 ezerért. Csak itt az oldalon sokan úgy írják, hogy 250-400ezer Ft-okat lehet keresni, vannak ilyen helyek?
2020. jún. 17. 08:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!