Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Milyen a viszonyotok a munka...

Milyen a viszonyotok a munka társaitokkal?

Figyelt kérdés
Milyen munka körben dolgoztok mióta vagytok ott?

2020. jún. 16. 22:20
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Irodai.

Imàdom öket, naponta megyek be izgatott örömmel, boldog vagyok a munkahelyen, nincsenek furàsok pletykàk oltogatàsok nyalizàsok, irigykedések, stb, mert csak virtuàlisan vannak es még soha nem is làttam öket, csak a névjegyeiket az e-mailen :)

2020. jún. 16. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
19%

Munkatárs, munkakör egybeírandó szavak!


Ovis korom óta antiszociális vagyok, egyikük magánélete sem érdekel, sokkal boldogabb lennék, ha egyedül dolgozhatnék. Ha csak nők vennének körül, akkor lenne elviselhetőbb, bár akkor is levegőnek nézném őket is, viszont annyira nem vagyok idegbeteg, hogy nők is taszítsanak. Néha biztos aranyosak lennének, ami szórakoztat.


F/28

2020. jún. 16. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Angliában dolgozom egy elektronikai cégnél. Bent elvagyok velük, van akivel elbeszélgetek, de van akivel 7 év alatt 1 mondatot nem váltottam a köszönésen kívül. Nincs gond, csak nem foglalkozunk egymással. Csak kollégák. Munka után már nem foglalkozom velük.
2020. jún. 16. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
75%
Kénytelen vagyok rengeteg emberrel nap mint nap beszélni. Semmi extra, van akivel jól elvagyok, van akivel a kötelezőt hozzuk le, van akihez akkor megyek, ha nagyon muszáj. Meló után senkivel nem tartom a kapcsolatot, elég a 8 óra odabent. Barátokat máshonnan szerezzen az ember úgy gond. Bár lehet valakinél működik.
2020. jún. 16. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Változó.

Az emberek felével tök jól kijövök. Ha kell segíteni, segítenek és én is nekik. Dumálni is normálisan lehet velük.

A cég másik fele viszont idegesítő. Csinálom a dolgom, hallgatom fejesen a zenét és odajönnek beszélni, munka közben az utamba állni. És hiába célozgat nekik az ember, hiába küldi el őket, másnap újra kezdik. Mintha fogyatékosok lennének...

2020. jún. 17. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Szociális területen dolgozom hosszabb ideje. Van, aki befogadó velem szemben, van, aki b*tató, van, aki közömbös, van, aki jó fej, van, akivel tényleg csak az a klasszikus munkakapcsolat van. Ami zavaró, hogy ebben a területben is vannak olyanok, akik totál nem ide valók a gátlástalan, lenéző stílusuk miatt.
2020. jún. 17. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 Sunshinedoll ***** válasza:
100%

Irodában vagyok, több mint másfél éve.

Munkaügyben sokat utazok akár a főnökkel, akár más kollégákkal, sokszor több napra is, és ilyenkor esténként általában együtt szoktuk felfedezni az adott várost, de egyébként nem szoktunk összejárni, találkozni, csak munkahelyen találkozunk, kivéve karácsonyi partik meg ilyenek.

Elég sokszor változik a csapat, de alapvetően eddig egy kollégát kivéve mindenki szimpatikus volt.

De egyikkel sem vagyok kifejezetten baráti viszonyban. Egyébként nincsenek nálunk kifejezetten rosszindulatú, furakodó, pletykás típusú emberek, ami szerintem tök jó.


A nem-közvetlen kollégákkal meg szakmai jó kapcsolatom van. Velük max telefonon kell beszélnem néha.

2020. jún. 17. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Jelenleg nem nagyon vannak, egyedül vagyok egész nap, elég rossz így. (Kis cukrászdában dolgozom.)

Ezelőtt eladó voltam egy nagy drogériában, azt nagyon szerettem ebből a szempontból, jóban voltam majdnem mindenkivel, hatalmasaokat röhögtünk együtt, megbeszéltük a magánéletünket. Pedig sok korosztály dolgozott ott, és kb csak nők, amire ugye mindig mondják, hogy milyen rossz. Onnan többekkel össze szoktunk még járni találkozni. Itt 3 évig dolgoztam.

2020. jún. 17. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Én átlagosnak mondanám, jóban vagyok mindenkivel. Van egy akivel imádok együtt lenni, és volt egy akivel nagyon jóban voltam de elment.
2020. jún. 18. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!