Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » A férjem egy munkahelyen sem...

A férjem egy munkahelyen sem tud megmaradni, és ez kiakaszt... mit tudnék kezdeni a helyzettel?

Figyelt kérdés

Egy érettségije van. Sosem szeretett tanulni, most 30 évesen gondolkodik rajta, hogy ideje lenne elvégezni valami képzést, mert különben mindig a sz*r munkák maradnak neki, de nem érti meg, hogy addig is kellene már valami fix pont.


Most tulajdonképpen nincs is olyan rossz melója a végzettségével, félig irodai és elég jó pénzért ahhoz képest, hogy csak érettségije van, de ez egy gyár, nyilván rossz a légkör, sok az idióta és utál bejárni. Én megértem, komolyan, én is dolgoztam gyárakban egyetem mellett, és dolgoztam idióták között, de kibírtam és így sikerült mindig előrébb jutnom, ő viszont az a típus, aki nem bír csendben maradni, emiatt mindig mindenhol konfliktusai vannak fél év után.


Egyszerűen nem bír megmaradni egy helye 1-1,5 évnél tovább, de mindig csak valami szart talál helyette és azért nem 20 éves már, lassan gáz lesz az önéletrajzában, hogy ide-oda ugrál.


Ráadásul most már szeretnénk kisbabát, mert régóta együtt vagyunk és vágyunk rá, de elment az összes pénzünk az otthonunkra és tiszta gyomorgörcsöm van már arra a gondolatra, hogy úgy kell gyereket vállalnom, hogy vagy lesz neki is bevétele vagy nem, mert megint felmond. Úgy érzem, nem lehet így leélni egy életet, folyton ebben az anyagi bizonytalanságban.



2020. jún. 18. 18:59
 1/6 anonim ***** válasza:
54%
Hát mindenesetre addig juss dűlőre magaddal, hogy kell-e neked ez a férfi vagy nem, mielőtt gyereketek lesz! Gyanítom, hogy elmúlt a lila köd, és már nem szereted. Akit az ember szeret, azt nem beszéli ki. Vele beszéltél már erről? Lehet, hogy eszébe nincs eljönni a mostani helyéről, csak te félsz indokolatlanul.
2020. jún. 18. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
62%
Hát igazából amíg ő nem változtat magán addig te semmit se tudsz tenni. Maximum ott hagyod de ezt csak te tudhatod.
2020. jún. 18. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
37%
Na ezért nem kell link idiótákkal összejönni, de gondolom ő volt a helyi macsó, nagypofájú, kihaénnem bunkó.
2020. jún. 18. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
56%
A jó hír, hogy nincs gyereked tőle. Válj el keress egy normális életfelfogású férfit. Olyat aki dolgozik nem csak elégedetlenkedik.Többre számíthatsz majd tőle a gyereknevelés során.
2020. jún. 19. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Szerintem nem a párodd van a baj, hanem a munkakornyezetével.

En is ilyen vagyok, több kollegám is ilyen, “Job-hopper” ők már most készülnek lépni.


Csak a döglött hal úszik a folyammal.

2021. febr. 28. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Utolsó igen, de nem mindegy hogy jobb, vagy rosszabb állást tudsz szerezni. Lehet ez a folyamat egy fejlődés is, de amit a kérdező férje csinál, az szimplán balfékség.
2021. febr. 28. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!