Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Egy munkahelyen sem tudok...

Egy munkahelyen sem tudok megmaradni az normális? 19L

Figyelt kérdés
Nagyon érzékeny vagyok,és mindent a szivemre veszek,továbbá nem vagyok senkinek a csicskája hogy ugráltasson és kiabáljon velem.
2017. márc. 10. 19:13
 1/7 anonim ***** válasza:
10%

Júúúj de megijedt minden munkáltató!

Add meg a címedet,hogy a havi munkabért hova póstázzák ki.Sok szerencsét kívánok!

2017. márc. 10. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Egyik ismerősöm mondta hogy a demokrácia csak akkor jön létre ha az emberek kipofozzák magukat a téeszcséből. Mivel a szocializmus alatt mindenkit bepofoztak vagyis alkalmazott biorobottá nevelték át a társadalmat. Pedig nem mindenki született alkalmazottnak. Egy saját tulajdonú valamiben biztosan jól éreznéd magad. Például nekem egyik kedvencem az önellátó gazdaság, mivel az őseim mind szabad gazdák voltak és tán még ma is azok lennének ha nem jöttek volna be az oroszok. Édesapám bele is betegedett abba hogy alkalmazott lett a Rákosi rendszerben. Csak nyugdíjas éveiben kezdett ismét magához térni.

Ha valami szabad otthoni maszek jövedelemforrást találsz magadnak akkor nem csak elmúlik a leírt gondod de szenvedéllyel fogod csinálni és irány a jómód és gazdagság. A testvéremmel már átéltük mindezt.

Ja és hogy normális-e hogy egyik munkahelyen sem tudsz megmaradni? De még mennyire. Az lenne nem normális ha a természet egyik élőlényt rabszolgának teremtette volna.

2017. márc. 10. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Miért ne lenne normális?


Szerintem mondjuk ez a normális, lehet lepontozni.


Nekem a leghosszabb 2 év volt, de volt pár 2 hónapos meg 3 hónapos pályafutásom is.


Erre azt mondják "elegánsan" hogy jött jobb lehetőség, ezt is itt tanultam a GYK-n.


Ezt akkor mondják amikor meghülyül a cég és a főnök, és legjobb lelépni és menni máshova, pl. nincs már semmire pénz, össze vissza osztogatják a pénzeket, önjelölt emberek nevezik ki magukat igazgatónak, mondjuk utóbbi már valahol komikus szerintem.


Nekem volt egy cég, az ügyvezető diliházba került, de most komolyan, az új ügyvezető miután leléptem még a rendőrségen is volt, mert a régi ügyvezető ellopta a cég 40 millióját. Mondjuk ezen nem tudom sírjak vagy nevessek, vagy összevizeljem magam. Ott is hagytam a céget, jött másik.

2017. márc. 10. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
80%

1#es vagyok.Azok pontoztak le akik egy behatárolt munkaidőn belül képtelenek produktumot felmutatni?

Vagy azok akik családi háttérrel még közel a negyvenhez

is a diplomamunkájukat írják?

2017. márc. 10. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
90%

Az előzőnek írom.Nem,azok pontoztak le akik nem szeretnek

dolgozni,csak elmélkednek a többszázezres fizetésről,de hogy be kell ezért tápászkodni egy munkahelyre,és azt kell most már csinálni amit mondanak az már sok.És különben is depressziós vagyok.Menjetek mosogatni Londonba amíg még lehet!

2017. márc. 10. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
79%

Engem mindenhonnan kirúgtak.Hasonló okok miatt,sajnos az önérzetem nem bírta a főnök baszogatásait,vagy épp a kifizetetlen túlórákat. Ezért rúgtam a sz@ros vödröt mindenhol,had fröcsögjön. Most pókerből itthon nyomom,kb ugyanannyira jön ki,mint ha dolgoznék. Dícséreted ,hogy kiállsz magadért,azonban tanulj meg életben maradni munka nélkül is,akkor nem lesz gond.

24/F

2017. márc. 10. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Hajrá, ne is hagyd magad. Én is úgy vagyok vele, hogy attól, hogy valaki a főnököm, nem kell, hogy rabszolgaként bánjon velem.

Elég ritka az a hely, ahol a főnökség már eljutott arra a szintre, hogy más megközelítésből hasson a dolgozókra vagy másképp motiválja őket. Gondolom akik manapság kiabálással, megszégyenítéssel próbálkoznak, maguk is ezt kapták, de ez nem mentség persze. Remélhetőleg mire a te generációd kerül a főnöki székbe, már nem így lesz.

34N

2017. márc. 11. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!