Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Hogy találtatok munkát?

Hogy találtatok munkát?

Figyelt kérdés

2020. jún. 20. 09:27
A kérdező szavazást indított:
Álláshirdetésre jelentkeztem
Nem volt meghirdetve állás, de jelentkeztem.
Engem keresett meg a munkaadó.
Gyakornok voltam és ott maradtam.
ismerős nyomott be.
32 szavazat
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Általában álláshirdetésre jelentkeztem. A mostani helyemre a munkaadóm hívott, gondoltam, ez akkor azt jelenti, hogy milyen szuper lesz, na nem, életemben ilyen vacak helyen nem dolgoztam.
2020. jún. 20. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Az első kettő.

Nagyrészt álláshirdetésekre jelentkeztem, de voltak olyan munkahelyek is, ahová csak simán besétáltam egy önéletrajzzal és odaadtam egy illetékesnek, azzal a kísérőszöveggel, hogy arra az esetre adnám ezt be, ha a jövőben esetleg új munkaerőt keresnének.

Mindkét módszerrel találtam már egyébként munkát.

2020. jún. 20. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

1: diákszövetkezet

2: szintén

3: állásbörzén

4: egyetemi ajánlással (kutatóasszisztensnek)

5: egy ismerősöm ajánlott az adott céghez

2020. jún. 20. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Anno 2010-2011 diákként dolgoztam a cégnél, de 2011 október végén lejárt a nappalis papírom, akkor kérdezte egy itteni vezető, hogy rendes munkaviszonyban lenne e kedvem itt maradni, azóta itt vagyok megszakítás nélkül, ahol most is. Ezen kívül csak alkalmi melóim voltak/vannak sűrűn ez mellett./maszek melók, általában engem keresnek meg nem én keresem a munkát.
2020. jún. 20. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!