Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Akik munkanélküliek, hogy...

Izabella220 kérdése:

Akik munkanélküliek, hogy viselitek. Mennyi ideig kerestetek mire találtatok munkát?

Figyelt kérdés

2018. febr. 8. 19:40
 1/5 anonim ***** válasza:
67%
Rossz munkahelyen lenni sokszor rosszabb, mint a munkanélküliség...
2018. febr. 8. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Másfél évig voltam munka nélkül. Nehezen viseltem, főleg a vége felé amikor már nem volt járadék. Ez egy borzasztó helyzet amit nem érdemel meg senki. Most majd jönnek majd biztosan a "tanulni kellett volna és akkor könnyebb lenne melót találni" kommentek, de úgy gondolom, hogy annyira méltatlan helyzetbe nem szabadna kerülnie senkinek, hogy ne tudjon ételt vagy gyógyszert venni magának.
2018. febr. 8. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Régen mindig másfél évig tartott, most komplikált, hagyjuk, de mivel Budapesttől messze vagyok, lehet, hogy lassabban menne, bár időközben keresett lett a szakmám, viszont nem vagyok benne aktív, ami pedig hátrány, bár azért valamelyest felzárkóztam a nekem legszimpatikusabb területen.

Sose voltam jó álláskeresésben.

2018. febr. 8. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Hát ez érdekes dolog...Nem a munka hiányzott, hanem a pénz.Munkám a ház körül is akadt bőségesen.De jutott elég szabadidőm is.Most van munkám, de továbbra sincs elég pénzem, ráadásul most már szabadidőm sincs elég.A világon a legnagyobb szívás, ha valakinek munkából kell megélnie, kivéve, ha a munkája egyben a hobbija is.
2018. febr. 8. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
3 hónapja keresek ellátást nem fogok kapni mert vissza utasítottam egy állást ami messze lett volna nekem ezért töröltek e rendszerből.
2018. júl. 26. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!