Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Tiszteletlen, passzív-agresszí...

Tiszteletlen, passzív-agresszív diákmunkást ki lehet rúgni, ha senki sem jönne a helyére?

Figyelt kérdés
A legnagyobb mosollyal csinált mindent annak idején, de Campus Mundival elnyert egy ösztöndíjat Japánba még ősszel, és bármi utasítást kapott, azt válaszolta (a főnöktől a betanítóig), hogy én Japánban leszek 1 hét/3 hét/ 4 nap múlva, már nem érdekli, vagy majd gondolok rátok Japánban. Vevők megdícsérték, hogy milyen aranyos, mosolygós, ő hangosan odakiáltotta, hogy nem csoda, hiszen fél évet Japánban fog tölteni. Megkérdezte midenkitől, hogy voltak-e Japánban.
2020. jún. 20. 12:21
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Természetesen ki lehet, ha a munkája nem fontos, vagy tudod helyettesíteni házon belül.
2020. jún. 20. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
93%

Ha a főnök vagy, akkor igen, miért ne?

Egyébként biztos oka van a viselkedésének, először el kéne gondolkodni, esetleg nem a főnökség/management felől vannak problémák, ami ezt a viselkedést kiválthatta.

Én akkor kezdtem el ilyen "leszarom" stílusban dolgozni, amikor úgy éreztem, tiszteletlenül bánnak velem, pl. hiába dolgoztam szorgalmasan, lecsökkentették a munkaidőmet, és így a fizetésem is kevesebb volt, ezek után én is passzív-agresszívan viselkedtem, és ott is hagytam a munkahelyet.

2020. jún. 20. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
A munkájába belehúzott, sosem késik, mindenkinek segít, de mindenhez hozzáteszi, hogy ha Japánban lesz, nem tud itt lenni segíteni.
2020. jún. 20. 12:35
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Akkor csak örül a lehetőségnek, és kissé elszállt magától, én elnézném, főleg, ha nem jön senki helyette.
2020. jún. 20. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Elég nagy arca van, és kárörvendően a másik orra alá dörgöli hogy ő többre viszi mint ti. Biztos idegesítő, de ha jól végzi a munkáját nem hiszem hogy a főnök ki akarja rúgni ha nincs helyette más egyenlőre. Feltételezem nem te vagy a főnök, akkor ezt nem kérdeznéd. Van ilyen. Sokszor olyannal kell együtt dolgoznunk akivel nem akarunk.
2020. jún. 20. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
A főnöknek is arcoskodik...
2020. jún. 20. 13:17
 7/10 anonim ***** válasza:
97%
Egy ilyen kis pöcsöt azonnal helyre kell tenni. Aztán menjen Japánba amikor akar. Ha meg nem tud normálisan viselkedni, akkor holnaptól nem kell jönni és kész. Sorban állnak a diákok, hogy dolgozhassanak.
2020. jún. 20. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Igen én se értem higy miért nincs helyette más.
2020. jún. 20. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Nincs baj a munkájával? A japánozásból nem származik hátrány a cégre nézve? A vásárlók/ügyfelek szeretik? Mert akkor tőlem kamcsatkázhatna vagy szuahélizhetne is, ha csak egy-két munkatárs ingerküszöbét sérti a nagy arca, ha hasznos a vállalkozásnak, nem érdekelne.
2020. jún. 20. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha a főnökséget nagyon zavarja a stílusa,akkor ki lehet rúgni.De ezt döntsék el ők,annak függvényében,hogy a munkáját jól végzi.
2020. jún. 20. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!