Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Nagyon gyerekes munkahelyet...

Nagyon gyerekes munkahelyet váltani emiatt?

Figyelt kérdés

Csak amiatt fogadtam el a munkát, mert véget ért a bérleti szerződés, mondom kellemest a hasznossal, szállással keresek diákmunkát.

De most hogy már itt vagyok, nagyon lepukkant, dohos és nekem élhetetlen, amit még el is néznék, de a munka körülmények.. úgy érzem átcsesztek, heti 80 óra mint kiderült helyben, úgy voltam végig a közvetítők által tájékoztatva hogy megegyezés szerint lesz a beosztás, erre mikor már itt voltam cuccal, mindennel, a tulaj közli nem így működik.

A szállás nekem fontos lenne, de már így sem találok olyan helyet ahol értelmes fizetés es szállás is lenne.

A társaság is kifogásolható, már több éve ezen a területen dolgozok, de valahogy nem találom a helyem itt, és talán ez ami a legjobban zavar, és egyedül vagyok mint diák.

Nagyon gyerekes lenne, ha felmondanék és keresnék mást? Még soha nem csináltam ilyet, sok helyen voltam életemben, gyár, bolt, agrár, de mindenhol sikerült meghúznom magam és feltaláltam magam, de most először érzem úgy hogy nem megy.

Mit tegyek? Augusztus végéig mondtam tudok jönni, de ilyen korán visszamondani, kellemetlenül érzem magam.



2020. jún. 20. 13:00
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Mitől éreznéd kellemetlenül magad? Ők vertek át
2020. jún. 20. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Mert mindentől függetlenül úgy érzem megfutamodok, még akkor is ha nem erre vállalkoztam.

Meg túl sokat adok idegenek véleményére, hogy pl. a tulaj mit gondol majd meg a többiek.

2020. jún. 20. 13:20
 3/5 anonim ***** válasza:
9%

Azon gondolkoznék el, hol tart az életem, hogy évek óta diákmunkásként munkásszállón tengődök.

Egyébként nincs benne semmi, egy diákmunkás nem oszt, nem szoroz, felmondasz, és két hét múlva el is felejtenek

2020. jún. 20. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Ez nem megfutamodás:) Pusztán a legjobbat akarod saját magadnak, ami természetes. Itt meg egyértelmű , hogy nem érzed jól magad.

Azzal meg ne foglalkozz , hogy kimit gondol rólad.

2020. jún. 20. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

#3 Muszáj, mivel családomat is akarom támogatni és tőlük nem kaphattam pénzbeli támogatást. Egyetemre járok, ezért a diákmunka mint főállás.


#4 Köszönöm szépen, megpróbálom.

2020. jún. 20. 13:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!