Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Miért akarnak mindenhonnan...

Miért akarnak mindenhonnan kirúgni?Vagy már csak ráparázok erre?

Figyelt kérdés
Első munkahelyemről kirúgtak 3 hónap után( ebben én voltam a hibás, volt h nem mentem be dolgozni stb.nem tettem oda magam),ez diákmunka volt amúgy, második hely szintén diakmunka ott tanulva az előzőből, odatettem magam nagyon, bejártam sokat dolgozni( kiakartak rúgni, de végül megtartottak és másik 2 lányt küldtek el).Ezt a helyet végül magamtól hagytam ott, de egy volt kollega mondta ugye hogy egyszer elakartak kuldeni, csak meggondoltak magukat.Majd volt egy hely nemrég, ahol pár nap után elküldtek, hogy lassú vagyok( vendeglatas, porogni kell).Most irodában dolgozom, de már most rettegek, hogy mikor akarnak majd elküldeni meg miért? Normális,hogy ennyire rástresszelek már?

2020. jún. 21. 14:48
 1/7 A kérdező kommentje:
22/L és nagyon kétségbe vagyok esve, diplomás vagyok amúgy már..
2020. jún. 21. 14:51
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Majd ha nem rugnak ki sokaig akkor elmulik a stressz.
2020. jún. 21. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Köszi a választ, így legyen, nagyon rossz ilyen rettegésben élni a negatív élmények miatt...
2020. jún. 21. 16:28
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Ne parázz. Az elsőt tényleg elcseszted, de tanultál belőle. A másodiknál nem rúgtak ki, az más kérdés, hogy felmerült bennük, mindenkivel kapcsolatban fel szokott merülni, és a diákmelóst eleve ideiglenesnek szokták szánni. A harmadik nem volt neked való, ez előfordul. Most viszont megtanultad, hogy ne cseszd el, nem vagy már diákmunkás sem, és rátaláltál valamire, ami jobban megfelel neked, mint a vendéglátás (az tényleg nem mindenkinek való), nincs miért félned.
2020. jún. 21. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszi a választ , a második is vendéglátás volt csak más munkakörben, imádtam azt a munkát, nem ideiglenesnek szántak, átakartak venni en hagytam ott végül mert nem szakmai volt számomra. Inkább a tény zavar, hogy olyan hamar elküldik az embert pl a harmadik miből állapította meg pár nap után h szar vagyok?
2020. jún. 21. 22:41
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Lehet hogy nem vagy szar csak nem tudsz munkaadóként gondolkodni.


Pl.:

Ha van egy olyan munkás akinek fizetek 1500ft-ot órabérben és lassabban dolgozik mint a többi akkor inkább nagyobb sújt rakok a többire ameddig valaki jön helyette + én is vállalok el műszakot mert így még mindig kevesebbet veszítek mint ha megtartanék egy ilyen embert.



Vagy szimplán nem tetszett neki a személyed. Hidd el vannak olyan munkáltatók akik pofára nézik az embert. Tehát ha nem jön be neki aki vagy akkor kirúg mert csak.

2020. júl. 16. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Hello

Köszi a választ, az utóbbi nem hiszem, mert elmondta az elején is hogy nagyon szimpatikus vagyok, meg az utolsó napon is elmondta hogy rendes meg szimpatikus lány vagyok csak nagyon lassan dolgoztam szerinte a tobbihez kepest......

2020. júl. 16. 21:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!