Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » A sz**rátetovált, fültágítós,...

A sz**rátetovált, fültágítós, színeshajú, lázadó külseű fiatalokat hogy nem rúgják ki a munkahelyükről?

Figyelt kérdés
Mindig azt hallani, hogy be kell tartani a céges kultúrát, jól szituáltan és normális külsővel kell megjelenni. Mégis látok gyakran olyan fiatalokat, akik ilyen punkos/emos/lázadós/akármilyen stílusúak és tuti ők is dolgoznak valahol, ahol a főnök felügyeli őket és nem hiszem, hogy lenne olyan főnök akinek ilyen extravagáns külső ne szúrna szemet.

2020. jún. 21. 17:37
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
96%
Nekem is van ilyen megjelenésű targoncásom, amíg normálisan dolgozik, addig engem nem zavar
2020. jún. 21. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:
93%

Van tetoválásom, meg egy fültágeszem. És? Szerinted érdekel bárkit is amikor beadom az önéletrajzom? Megvan minden papirom ami kell és kész, utána ha szaktudásom is helyén van miért rugnának ki? Szerintem ez a tetoválás meg stb ellenes emberek még a 2000 években élnek.


A bagósokról meg annyit, én pl attól hogy ilyen külsőm van nem cigizek meg drogozok, de megsúgom neked amig ő 1-2 óránként ki megy 15 percre én akkor még bent vagyok, persze én se vagyok hülye ki is megyek inni szintén annyi időre. ;)

2020. jún. 26. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:
3%
Nem tudom... Pedig az összeset ki kéne. Nincs semmi megjelenésük, flegma, nemtörődöm emberek. Általában a legalja prolik csinálnak ilyrt, vagy szeretethiányos, elhanyagolt gyerekek. Általában ők a nagyvagányok, akik beérik az utcai sörözéssel és a dikátoros vagánykodással, valami olcsó rapzene mellett.
2020. júl. 14. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:

Pont ilyen vagyok nyaktól talpig tetovált , fültágító is van és piercingek is . Egy rohadt nagy élelmiszer ipari cégnek vagyok az egyik teherautó sofőrje lényegben a megrendelő a cégtől csak velünk találkozik személyen .

Joarc a főnök és úgy van vele , hogy nem a külső a legfontosabb számára . Igen így képviselem a céget . Én nem kimondottan lázadó vagyok csak szabad szellem / sokak szerint kicsit különc a stílusom miatt .

Igen színes a hajam jelenleg lila , imádom a rock zenét és a Heavy metál-t . Röviden egy kicsit különc punk vagyok .

Jaa és nem várja el a főni , hogy a tetkóim vagy bármit el takarjak , hogy bárkinek jobb benyomást keltsek . Fura az emberek 60-70%-a normálisan viszonyul hozzám a maradék 40-30 meg pont úgy ahogy te is ahogy látom ...

20/f

2020. okt. 5. 04:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!