Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Célgéptervezés mennyire...

Célgéptervezés mennyire stresszes munka?

Figyelt kérdés
Gépész/mechatronikai mérnökként melyik munkakör jár a legkevesebb stresszel?
2020. jún. 21. 20:24
 1/4 anonim ***** válasza:
62%
Ezzel a végzettséggel az a legkevésbé stresszes munkakör, ha egy multinál helyezkedsz el, de nem termeléstámogató területen. Ott aztán napestig színezgetheted az Excel-táblázatokat, gyárthatod az ilyen-olyan riportokat és ülhetsz hótt' felesleges meetingeken, senki sem fogja megkérdezni, mit csinálsz, mert mérnök vagy, a világ esze és a termelés KPI-jai nem közvetlenül tőled függnek, vagyis nem téged fognak ütni, ha valami "pirosba' van".
2020. jún. 21. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Első jókat ír.

Ilyen himi-humi munkát keress, ahol nem valódi tervezés vagy gyártástámogatás a feladat.

Célgép tervezés lehet stesszes. Mert mindig valami újat kell alkotni, sok esetben a szerelés, beüzemelés, finomhangolás stb is a tervezők feladata (akár csak részben), határidő mindig szoros. A megrendelő a nyakadon. Nem feltétlenül a 8-16-ig irodai munka

2020. jún. 21. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Haha. Az elsőnek mennyire igaza van. :D
2020. jún. 22. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszi mindenkinek!

Egyébként célgéptervező vagyok, csak kíváncsi voltam, hogy én érzem-e stresszesnek, vagy tényleg az. Jó lenne váltani, de excelmérnök meg nem szívesen lennék...

2020. jún. 22. 17:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!