Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Szerintetek erre hogy reagáljá...

Szerintetek erre hogy reagálják? Elmondta a munkát, hogy mit csináljak, de totál mást várt el.

Figyelt kérdés
Adva voltak kérdésekre válaszok magyarul. A válaszok több mondatból álltak. Azt mondta a kollégám, hogy a lényeget kiragadva fordítsam le angolra. Na most én írtam néhány mondatot. Átküldtem neki. Erre látom, hogy ő teljesen bő mondatokra átírja. Nekem nem mondta hogy rossz amit csináltam, javítsam. Chaten beszélünk. Írjak neki, hogy ennyire rossznak látja amit írtam (és hogy én mit értettem rajta), mert akkor javítom?

2020. jún. 17. 17:07
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:

Erre gondoltam: Néztem amit írtál a táblázatba. Igyekeztem a válaszokból kiragadni a lényeget. Ha máshogy szükséges írni kijavítom.

Köszönöm

Én

2020. jún. 17. 17:11
 2/11 A kérdező kommentje:
De ennél a kollégánál azt érzem hogy nem bír. Még csak 6 hónapja vagyok itt és többször beszólt már, úgyhogy ez előtt nem dolgoztunk együtt.
2020. jún. 17. 17:18
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Én rákérdeznék mi nem volt jó, és megkérném hogy legközelebb jobban beszéljük át, mit vár.

Első alkalommal. Később azt kérném, fogalmazzon pontosabban, mert nem tudom kitalálni mi jár a fejében.

Többedik alkalommal már kedves se lennék annyira.

2020. jún. 17. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Igen csak az a baj hogy ő a főnök kedvence ráadásul. Tehát ha nem mondom kedvesen akkor kirugat
2020. jún. 17. 17:28
 5/11 anonim ***** válasza:
szimplán kérdezz rá, hogy miért nem volt jó amit csináltál és hogyan kellett volna jól csinálni
2020. jún. 17. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Annyival egészíteném ki a többieket, hogy mindent írásban beszéljetek meg és ha máskor van ilyen, akkor elő tudod venni és meg tudod mutatni neki vagy rosszabb esetben a vezetőknek, hogy nem te vagy a hülye.
2020. jún. 17. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Mivel home officeba voltunk, ezért felvettem az egészet beszélgetést videóra ;)
2020. jún. 17. 19:32
 8/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat
2020. jún. 17. 19:32
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Azért az elég creepy:D Még a végén téged vennének ezért elő ezért, inkább preferáld a jövőben az emailes kommunikációt.
2020. jún. 17. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Kérd meg, hogy írásba foglalja a feladatot.
2020. jún. 17. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!