Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Mit szólnátok egy olyan...

Mit szólnátok egy olyan munkahelyhez, ahol nektek kell telefonálni, hogy bemehess?

Figyelt kérdés

Nincs állandó jelleggel portaszolgálat, aki nem a 6 órai műszakkal kezd, az nem tud bemenni. Én később járok dolgozni, így ha odaértem, telefonálnom kell, hogy valaki bentről kinyissa, mert zárva van az ajtó. Ezt nekem nehéz megemészteni, mert olyan, mintha nem is akarnák hogy menjek dolgozni, még én könyörögjek, hogy engedjenek be. Arról nem is beszélve, hogy az én pénzem fogy, tehát konkrétan "fizetnem kell", hogy beengedjenek dolgozni. Ez normális? Más nem lenne ezen kiakadva?

L/24


2020. jún. 22. 14:17
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:
5 éve vagyok itt, eddig volt portaszolgálat.
2020. jún. 22. 15:27
 12/15 anonim ***** válasza:
36%

Hát most nincs. Így jártál. Meg mások is, de őket nem látom itt őrjöngeni.

Egyébként ha olyan szrul fizetnek, hogy havi egy ezrest nem engedhetsz meg magadnak telefonra (30 Ft-os percdíjjal számoltam 30 napra, tehát kevesebb is lesz, mert nem dolgozol mindennap), akkor mit keresel még ott 5 év után is?

2020. jún. 22. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Mondjuk egy kicsit túldramatizálod; de egyébként akkor adhatnának mindenkinek kulcsot vagy valami. Szerintem teljesen jogos a felháborodás abból a szempontból, hogy nehogy már nekem kelljen fizetni minden egyes hívásért csak azért mert retardáltul lett megoldva. Nem is feltétlen az összeggel van a gond, hanem azzal, hogy ez így marhanagy hülyeség.
2020. jún. 22. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Nem tudsz esetleg messengeren szólni a kollegáknak? Vagy megbeszélni előre, h mindennap ekkor és ekkor várjanak?
2020. jún. 22. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

NYilván a járványhelyzet miatt van ,de ezt azért nem írnád le a kérdésben..

5 éve nem így megy , de úgy teszed fel mintha ez így lett volna eddig is.

2020. jún. 22. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!