Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Mit szólnátok egy olyan...

Mit szólnátok egy olyan munkahelyhez, ahol nektek kell telefonálni, hogy bemehess?

Figyelt kérdés

Nincs állandó jelleggel portaszolgálat, aki nem a 6 órai műszakkal kezd, az nem tud bemenni. Én később járok dolgozni, így ha odaértem, telefonálnom kell, hogy valaki bentről kinyissa, mert zárva van az ajtó. Ezt nekem nehéz megemészteni, mert olyan, mintha nem is akarnák hogy menjek dolgozni, még én könyörögjek, hogy engedjenek be. Arról nem is beszélve, hogy az én pénzem fogy, tehát konkrétan "fizetnem kell", hogy beengedjenek dolgozni. Ez normális? Más nem lenne ezen kiakadva?

L/24


2020. jún. 22. 14:17
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%

https://www.gyakorikerdesek.hu/emberek__munkahely-kollegak__..


Konzultáljatok, ha meg te írtad ki mindkét kérdést, akkor ejnye-bejnye

2020. jún. 22. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
36%
Tennék rá magasról. Dolgozni megyek, nem azért, hogy az ajtóba várjanak.
2020. jún. 22. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
77%
Ez van, nem hozzád fog alkalmazkodni egy egész munkahely. Kérd, hogy korábbra járhass, ha ennyire nem tetszik (vagy mondj fel). Bár lehetőleg ne azzal az indokkal, hogy az a napi kb egy perc telefonálás okoz neked megoldhatatlan anyagi gondokat, mert körbe fognak röhögni.
2020. jún. 22. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
36%
Ha nincs állandó portaszolgálat, mit veszed ennyire magadra?
2020. jún. 22. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
Hát vagy odamegyek, és ha zárva lesz, szépen hazamegyek. És ha nincs pénz a telómon? Ugyanis kb senkivel nem beszélek telefonon, hanem messenger meg hasonló alkalmazásokon hívjuk egymást, volt hogy hónapokig fel se töltöttem a telefonom. Most töltsem föl csak azért, hogy bemehessek? Ha nem nyit senki ajtót, szépen hazajövök. Ha kirúgnak, kirúgnak. De még én fussak köröket, hogy bemehessek a helyemre? Akkor találok mást, ahol szó szerint tárt ajtókkal fogadnak, és nem kerül havi 2500 forintomba, hogy bejuthassak az ajtón....
2020. jún. 22. 14:42
 6/15 anonim ***** válasza:
53%

Gyerekes vagy, remélem kamu a kérdés. Ezért akarsz felmondani?


Bár inkább mondj fel, munkáltaó is jobban jár.

2500 HUf meg nevetséges összeg, nem tudom hányszor telefonálsz, de nincs is ennyi munkanap egy hónapba.

2020. jún. 22. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
Akkor nem havonta, de akkor is csak azért töltöm föl, hogy őket hívjam. Az -2500 forint tőlem. Jogosan követelhetném tőlük.
2020. jún. 22. 14:48
 8/15 anonim ***** válasza:
36%

Nem követelheted jogosan. Szép is lenne. A bejárásodat sem kell 100%-ban fizetniük vagy a kajádat. Nincs állandó portaszolgálat, ezzel tisztában vagy. Akkor meg neked kell megoldanod.

Mellesleg királyi felséged nyugodtan kereshetne olyan díjcsomagot, amiben 5-10-15 Ft/percért beszélhetne, azt meg ne akard itt bemagyarázni, hogy ez a telefonálás több időt vesz igénybe egy percnél. Akkor meg voálá, máris kijöhetnél akár 150 Ft-ból is, ha 30x kell telefonálnod, ami úgyis kizárt, mert nem dolgozol annyit. De ha 30 Ft-os a percdíj, akkor is kijössz egy ezresből havonta, szóval feleslegesen hisztériázol, megoldást meg nem akarsz a problémára, és kamu “indokokkal” próbálsz érvelni...

Egyébként sok embert érdekelne a munkahelyed, aki elvesztette az állását, szóval ha tényleg felmondasz durcás kisgyerek módjára, szívesen fogadok egy címet vagy telefonszámot.

2020. jún. 22. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
64%

Akkor követeld tőlük... Adjanak céges telefont.

Arra meg már nem mondanék semmit, hogy felnőtt ember legyen már annyira felelősségteljes, hogy meg tudjon engedni egy telefont, legyen annyi pénz a kártyán, méginkább legyen előfizetéses

2020. jún. 22. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Gondolom, ezt nem az első napodon közölték...
2020. jún. 22. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!