Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Szeretem a munkámat, de a...

Szeretem a munkámat, de a kollégáimat nem?

Figyelt kérdés

1 éve dolgozom a jelenlegi munkahelyemen. Fél évig imádtam, majd hirtelen előléptettek, aminek nagyon örültem akkor. Azóta viszont folyamatosan túl vagyok terhelve, az addig segítőkész főnököm hirtelen nem ér rá semmire (másik városban van, mint mi...néhány hónapja már felénk se néz). A szabadságom alatt is folyamatosan bombáztak levelekkel, telefonokkal.


Maga a szellemi munka rész nem terhel le, viszont tele vagyok olyan kollégával, akik 8-10 éve a cégnél vannak, ezért gyakorlatilag mindent megtehetnek, sokszor bántóak. Mivel nem tudok kihez fordulni, ezért érzem, hogy a jelenlegi helyzet kezd felemészteni, mit tanácsoltok?



2020. jún. 22. 20:15
 1/1 anonim ***** válasza:
100%
A vezetéselmélet nevű alkalmazott tudomány tanulmányozását javaslom. Próbálj felnőni a feladataidhoz, ezt is tanácsolom. Tanuld meg a time and space managementet is, ill. delegálni a feladatokat.
2020. jún. 22. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!