Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Hogy kezeljem "kedves" kollégá...

Hogy kezeljem "kedves" kollégáimat akik miatt kirúgnak?

Figyelt kérdés
Kèt idősebb összetartó èvek óta együtt dolgozó kollèga elèrte, hogy kirúgjanak. Nem szimoatizáltak velem sosem mivel egyik úgyèrezte konkurencia vagyok. áskálódtak, semmi nem volt jó nekik, s mivel èn alapból csendesebb vagyok ès fèlènk, nem tudok csak úgy pofátlanul fújni a másikra hülyesègek miatt a főnök az ő vèlemènyük alapján rúg ki s ezt egyikük elött közölte velem èn pedig köpni nyelni nem tudtam úgy sokkolt.A munkám az a pici ami marat azt tisztesègesen fogom befejezni de a nőknek ideje lenne, hogy rossz szájîzt kapjanak. kèrdès, ha valaki csendes az, hogy támadjon vissza?

2016. júl. 11. 22:49
 1/9 anonim ***** válasza:
49%
Tettekkel.
2016. júl. 11. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
70%

Nem ma kezdtem a cégvezetést.

Valakit a munkája, a stílusa, a lassúsága miatt rúgok ki, nem pedig azért, mert Gizikének nem tetszik!

2016. júl. 11. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Ki kell nyitni a szádat.

Az igazamér kiállok,legyen az kolléga vagy főnök vagy bármi.

2016. júl. 12. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
A munkám úgyèrzem jól vègeztem arra nem volt panasz csak arra, hogy nemtudok velük kommunikálni s itt ez fontos lenne nagyon. Többsègben másokkal jó a kapcsolatom a cègnèl, nem zavarja őket, hogy halk vagyok. csak velük leblokkolok mimdig fèlek. Egyre több visszajelzèst, figyelmeztetèst kaptam másoktól, hogy vigyázzak velük mert rossz hîrbe hoznak s ahogy egyre kimèrtebbek, hidegebbek lettek már tènyleg nem tudok velük beszèlgetni.De soha nem sároztam őket a feletteseim se más munkatársaknak, nem áskálódtam, nem bántottam meg őket. Ha egyik hibázott helyrehoztam mert a munka fontosabb volt, hogy jól menjen minthogy ilyenekkel tartsam fel a felettesem. De most elegem lett. Az a baj nemtudok magamèrt kiállni soha. Azt olyan álságos vagy nagyzolónak èrzem de másokban pont szeretem, próbáltam ellesni ilyen kifejezèseket, módszereket magabiztosabb szimpatikus emberektől de nemtudom.:(
2016. júl. 12. 00:10
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

"Kèt idősebb összetartó èvek óta együtt dolgozó kollèga elèrte, hogy kirúgjanak. Nem szimoatizáltak velem sosem mivel egyik úgyèrezte konkurencia vagyok. áskálódtak, semmi nem volt jó nekik, s mivel èn alapból csendesebb vagyok ès fèlènk, nem tudok csak úgy pofátlanul fújni a másikra hülyesègek miatt a főnök az ő vèlemènyük alapján rúg ki s ezt egyikük elött közölte velem èn pedig köpni nyelni nem tudtam úgy sokkolt.A munkám az a pici ami marat azt tisztesègesen fogom befejezni de a nőknek ideje lenne, hogy rossz szájîzt kapjanak. kèrdès, ha valaki csendes az, hogy támadjon vissza?"


Ezt szépen írd meg a főnöknek. Vagy te még ÍRNI sem mersz neki? Vagy nálad ez hogy működik?

2016. júl. 12. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
tudott a szemètkedèsekről s elunta. igy oldotta meg.
2016. júl. 14. 16:56
 7/9 anonim ***** válasza:
Úgy, hogy téged rúgott ki, és nem őket?
2016. júl. 15. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

"a főnök az ő vèlemènyük alapján rúg ki"


Most akkor az ő véleményük alapján rúg ki, vagy mert megunt téged? Ezt most nem értem.


Szépen számolj be a főnöknek e-mailen keresztül, és mind a két kollégádnak is külön-külön.

2016. júl. 15. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Munkaügyi bíróság?
2016. aug. 2. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!