Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Mit tegyek, hogy a munkahelyem...

Mit tegyek, hogy a munkahelyemen ne öklendezzek a büdös kollégáktól?

Figyelt kérdés

Vannak "céges" autóink. Sajnos van néhány kolléga, aki elég lazán veszi a tisztálkodást, és úgy űl be vezetni. Az egész autó átveszi az ülepének a leírhatatlan szagát, de főleg a vezetőülését, ahol másnap vagy éjszakai szolgàlatba ápolt kollega űl be. A legbüdösebbnek ki van adva, hogy párnát hozzon magával és arra űlljön, de sajnos azon is átmegy. Fürdeni meg valahogy nem akar. Néhány kollégával már öklendezünk a seggszaggtól. Nem merünk neki szólni, mert akkor direkt mégjobban nem fog fürdeni (ezt már eljáttszotta) . Jelenleg csak az alap szag állapot van, ha nem szólunk.

Volt oltan kolléga, aki bár hátul űllt, befosott a nadrágján át az egész üléskárpitra. De ez legalább nem naponta történik meg. Sokszor inkább már gyalogos műszakba kérem magam eligazítás előtt, hogy ne kelljen bezárva ezekkel lennem. Mit lehetne tenni?



#munkahely #ápolatlanság #Büdös kolléga #Igénytelen munkatárs #Csöves szag
2020. jún. 23. 04:19
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
88%
Ez milyen munkahely, hogy eltűrik az ilyen szintű ápolatlanságot? Komolyan érdekel.
2020. jún. 23. 05:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
85%

Milyen munkahely ez?

Sehol sem türnének meg ilyet errefelé

2020. jún. 23. 06:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
90%
Az ilyen munkahelyet ott kell hagyni,ha felmondáskor megmondod h a büdösök miatt mondasz fel ,és erre nem őket rúgják ki akkor még jobb ha otthagyod a helyet mert téged akkor ott nem vesznek emberszámba...
2020. jún. 23. 06:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
86%
Te semmit nem tehetsz, ha a főnökség lexarja. Nekik kellene közölni, hogy aki úgy adja át a kocsit az után kitakaríttatjátok egy autókozmetikában és a fizetéséből lesz levonva. Másból úgyse értenek.
2020. jún. 23. 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
68%
Kamu.
2020. jún. 23. 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
71%
Gyenge a főnökség. Te nem tudsz tenni semmit, legfeljebb keresel másik melóhelyet. Nálunk is van pár ember, aki büdös, de azért nem ilyen szinten. A főnökök itt sem szólnak. Az egyiknek én szóltam már 2-szer is, nem mosakszik naponta és mindig ugyanabban a ruhában van, de még ő volt megsértődve és szerinte én vagyok a bunkó.
2020. jún. 23. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
72%

Ilyen munkahely nem létezik, mi ez a hely???

1 napot sem maradnék ott, nemhogy éveket...😭

2020. jún. 23. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:

Komoly egy munkahely, ha az a megoldás, rakjanak párnát a seggük alá.


Jobb helyen kirúgják, de fel sem veszik az ilyeneket dolgozni.

2020. jún. 23. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
100%
Hogyan kell mégjobban nem fürdeni?
2020. jún. 23. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
100%
Te hol dolgozol ugy mégis? Milyen tróger hely ez? Sztem ez ilyen segedmunkasokat szallitó furgon lehet😂😂😂ott mindennapos az ilyen vmi troger epitkezesre tippelek ahol a vendegmunkas 1 hetig nem fürdik azt olyan szaguk van mint a rókának😂😂
2020. jún. 23. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!