Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Kolléganőm a munkahelyen az...

Kolléganőm a munkahelyen az étel rendelés közben az étlapot nézegetve elfingja magát több ember előtt is. Hogy lehetne ezt kezelni? S nem egyszerűen elfingja magát hanem hangos is és büdös is és mindezt fapofával.

Figyelt kérdés

2019. máj. 27. 14:20
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
51%
Többnyire úgy, hogy nem veszel róla tudomást.
2019. máj. 27. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
68%
Légfrissítő csodákra képes.
2019. máj. 27. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
53%
Bali, a fizetésedet megkaptad már?
2019. máj. 27. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:

Vagy szerintem akkor én is odasz..ok az orra alá és akkor meg van oldva nem? Légfrissítő csodákra képes valóban de attól még fingani fog.

Fenyő illatú légfrissítőnk van és így most olyan mintha fenyőfa alá szartak volna.

2019. máj. 27. 14:39
 5/18 anonim ***** válasza:
100%
Lehet én vagyok túlontúl egyszerű, de a megoldás, hogy odamész/ odamentek és így szóltok; "Kérlek szépen, ne szellents idebent; nagyon zavar mindannyiunkat. Kérlek/Kérünk, a toaletten intézd el." ; ha megismétli, újra odamentek és szóltok neki.
2019. máj. 27. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
100%
Mondd meg neki, hogy undorító amit művel, és máskor menjen ki a wc-re ha fingorásznia kell.
2019. máj. 27. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
88%

Nekem is volt ilyen kollégám, aki mások előtt szellentett, büfögött, ráadásul alapból kellemetlen testszaga is volt.

Egy ideig tűrtük, majd írtunk neki egy levelet, amit tucatnyian aláírtunk. Ebben udvariasan megkértük, viselkedjen kicsit kulturáltabban, visszafogottabban, a közösség elvárásainak megfelelően.

Egy ideig segített a dolgon a levél. Majd néhány hét elteltével újra visszatért a büdi stílus. Ekkor minden kolléga eléggé feszengett a társaságában. Kerülni kezdtük, kirekesztődött a közösségből. Ez őt nem zavarta annyira, hogy vegye a lapot, vagy a sátorfáját. Ekkor petíciót írtunk a főnökünknek, melyben kikértük magunknak, hogy ilyen kollégát alkalmaz! (mivel ő is ismerte a problémát)

Másnap a vezetés elbocsájtotta!

2019. máj. 27. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
25%
kérd meg hogy üljön rá az arcodra
2019. máj. 27. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
96%

Egyszer kérdezz vissza, mikor jön a rottyantás:

- Azért szarni kimész?

2019. máj. 27. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
72%
Menj oda és olvass be neki: ha még egyszer elfingja magát a wc-n kívül, akkor oda fogsz menni és rászarsz az asztalára.
2019. máj. 27. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!