Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Célszerű bevezetni (a gyári...

Célszerű bevezetni (a gyári munkásoknak is) a jó konfliktuskezelő készséget, mint követelményt?

Figyelt kérdés
A munkára jelentkezőknél ezt le is tesztelnék.

2020. jún. 24. 06:51
A kérdező szavazást indított:
Igen, aki nem tudja negvédeni magát azt nincs értelme foglalkoztatni.
Nem, aki ezt nem bírja, úgy is felmond.
38 szavazat
1 2 3 4
 1/32 anonim válasza:
83%
Örülj ha ennyiért dolgoznak neked.
2020. jún. 24. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 A kérdező kommentje:
Nem vagyok munkáltató.
2020. jún. 24. 07:03
 3/32 anonim ***** válasza:
81%

Olyan munkakör betöltése esetén, ahol ez fontos (rendőrség, és társai tekintetében).

Én nem alapkövetelményként venném ezt a tényezőt, hanem minden intézményben bevezetném, hogy legyen ilyen képzés, oktatás. Elvégre az ember munkahelyre-, és nem egy képzeletbeli MMA mérkőzésre érkezik oda, és többnyire a munkából-, vagy egymás valamilyen oknál fogva való kölcsönös utálatából alakulnak ki a konfliktusok, és nem azért, mert én eleve balhézni akarok menni egy munkahelyre.

2020. jún. 24. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 anonim ***** válasza:
76%
Szerintem mindenhol erdemes bevezetni, raktarban dolgoztam anno, nem gyarban, de nehany ember vagy leragadt ilyen ovodas szinten es a muszakvezetohoz rohangalt minden hulyeseggel (“az xy velem akar behozatni raklapot, de nekem mas dolgom van bruhuhuuu!”), masok meg agresszivak voltak es lattad a fejen, hogy legszivesebben kepen verne a masikat, de altalaban csak ocsmanyul ordibaltak... Az elso verzio gyakoribb volt, az ovis hisztisek, agressziv emberek csak neha-neha jelentek meg aztan hamar ki is lettek rugva. De en felnott ferfiakat annyit hisztizni egymassal aprosagok miatt, mint az ottani kollegaim meg soha nem lattam sehol :D
2020. jún. 24. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 anonim ***** válasza:
100%
Én gyerekkoromban Gigantos mozdonyvezetőt láttam torkaszakadtából és trágárul üvölteni lefelé a forgalmistára... huszonév elteltével mostanság bezzeg toboroznák a népet (úgyhogy elképzelhető, hogy haszna lehet - és nemcsak rendőrség és társai tekintetében)
2020. jún. 24. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 anonim ***** válasza:
35%
Ja, és folytatom... 5-ös vagyok. Szerintem az ilyesféle hozzáállás kicsit az elmúlt évtizedek eredménye is lehet: azokat a dolgozó embereket, legyenek azok akár bányászok, akár vasutasok, stb, akiknek munkája tisztséget és tisztességet jelentett - és ma is ezt kéne hogy jelentse - na, pont ezeket a rétegeket igyekeztek (sikerrel) el-proletárosítani, pont azért hogy így - is - tudjon a diktatúra magának alattvalókat kitermelni (emberteleneket és istenteleneket). Bocsánat az offolásért, de ez szerintem lélektanilag ma is érvényes széles dolgozó-rétegekre, sőt, döntő részükre kicsiny országunkban.
2020. jún. 24. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 anonim ***** válasza:
46%
Hagyd már! A gyári munkások a legprimitívebb, buta, proli emberekből áll. Ezektől vársz konfliktuskezelő készséget? Ahhoz bizonyos inteligencia is kell.
2020. jún. 24. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 anonim ***** válasza:
89%
Mivel a "készség" nem elsajátítható, így elég nagy számú halmaz kiesne ebből a szektorból, ha ez követelmény lenne, így aztán ezek a "legprimitívebb, buta, proli" emberek munkanélkülivé válnának. És ugyanebben a mondatban elhangzik az "inteligencia" is (08:01). Micsoda kontraszt!
2020. jún. 24. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 anonim ***** válasza:
0%

08.14


A gyári melósok többsége munkanélkülivé lett most, hogy a koronavírus miatt leálltak a gyárak. Etetjük is őket rendesen az adónkból, meg nyomjuk nekik az ingyen tanfolyamokat, ingyen átképzéseket. Amikre sok más ember, akár fél milliókat, vagy még többet fizetnek ki.

2020. jún. 24. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 anonim ***** válasza:
81%

Sajnos, sok a primitív közöttük, ez igaz.

De, hig, hogy mindenki az legyen, az azért elég durva kijelentés.

Nem csak operátorok vannak, hanem mérnökök, meg qs-esek, stb.

Igen, sajnos lassan már bárkit felvesznek, épp a minap mondta párom, hogy egy olyan embert kellett betanítani, aki a nevét sem tudja leírni...

2020. jún. 24. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!