Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Célszerű bevezetni (a gyári...

Célszerű bevezetni (a gyári munkásoknak is) a jó konfliktuskezelő készséget, mint követelményt?

Figyelt kérdés
A munkára jelentkezőknél ezt le is tesztelnék.

2020. jún. 24. 06:51
1 2 3 4
 21/32 anonim ***** válasza:
48%
Fölösleges, gyárakban nagy a fluktuáció.
2020. jún. 24. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/32 anonim ***** válasza:
83%
Ha ezt bevezetik senki sem lesz alkalmas munkára. Magukkal bsznak ki.
2020. jún. 24. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/32 anonim ***** válasza:
83%
Persze hogy, mindenkit felvesznek mert nevetséges a fizetés.Meg álltalába csak a pénzt veszik fel az emberek után.De olyan elvárások vannak ennyi pénzért ami nevetséges ezért nem is maradnak az emberek 3 hónapnál továb.
2020. jún. 29. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/32 anonim ***** válasza:
100%
5-ös és 6-os voltam. Látom, a 6-os válaszom sokaknak nem tetszik, pedig benne van az igazság. :D Semmilyen munkáltató ne próbáljon embereket toborozni úgy, hogy közben a potenciális dolgozóikat elriasztják maguktól!!
2020. júl. 4. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/32 anonim ***** válasza:
87%
Jó lenne, de ötletem nincs, hogy ezt hogyan lehet hatékonyan és eredményesen tesztelni. Nyílván próbaidőn senki nem kezd el üvöltözni, ütni a másikat és verni az asztalt, hanem mindenki ilyenkor még tökéletes konfliktus kezelő készségekkel rendelkező, tapasztalt, emberekkel jól együttműködő szakember...
2020. júl. 9. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/32 anonim ***** válasza:
48%
Igen,és a vezetőségnek ezt ugyanúgy be kellene tartania.
2020. júl. 9. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/32 anonim ***** válasza:
100%
Nemcsak a MÁV, de más munkáltatók is mostanság lasszóval probálják az embereket toborozni kínjukban, bezzeg régebben még inkább elhessegették őket a magatartásukkal, meg azzal is, hogy nem engedtek betekintést a munkakörökbe.
2020. júl. 9. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/32 anonim ***** válasza:
61%

13.28


Ugyan már. Tavaly forgalmistának nem vettek föl, mert szerintük pszichológiailag nem vagyok alkalmas rá. Érdekes, PÁV 2-m van, arra alkalmas vagyok, ezenkívül fegyvertartásra is alkalmas vagyok, vasutasnak meg nem. Elmehet a ...csába a MÁV!

2020. júl. 10. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/32 anonim ***** válasza:
100%
Mondjuk, a MÁV-on belül amúgy is kihalásos alapon és szinte dinasztikusan megy minden ilyesmi... az utcáról állítólag nagyobb szerencse kell, hogy bekerülj.
2020. júl. 12. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/32 anonim ***** válasza:
Gyári munkásoktól elvárhatsz 5 diplomát is, ha az elvárásaid és az azért adott fizetés miatt nem lesz keresztmetszete a "munkára alkalmas" és a jelentkezők halmaza között. Minél nagyobb a fizetés, annál nagyobb elvárásai lehetnek a munkáltatónak. De gyári munkásoktól elvárni magas szintű szociális intelligenciát olyan mint kisiskolásoktól deriválást. Felesleges...
2021. febr. 21. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!