Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Ha a munkahelyen több munka...

Ha a munkahelyen több munka van néhányszor ajánlnátok a főnökasszonynak segítséget vagy megvárnátok,hogy ő szóljon?

Figyelt kérdés
Volt,hogy ottmaradtam néha kicsit tovább besegíteni vagy befejezni amit kezdtem.Az sose volt fizetve,igaz nem kérte, hogy maradjak de nem ieisllenezte.A munkásokat akik állandó munka mellett jönnek dolgozni rész munkaidőben amikor megkérte jöjjönek aznap amikor sok munka volt előre látva duplán kifizette.Még akkor is amikor visszalett mondva a megrendelés azt mondta csak jöjjenek a megbeszélt időpontban és természetesen azt fizeti.Pedig egyikük nem is kellett,hogy plusz napot vegyen ki amiatt úgy jött ki a váltása a másik munkahelyen ők mégis duplán lettek fizetve a semmi munkáért is.Nem értem minket állandó munkásokat miért nem kérdez meg néha ha kell neki segítség.
2020. jún. 24. 21:36
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Én nem szoktam megkérdezni. Azért is ő a főnök, hogy tudja, ki mit csinál, és beossza az embereket.
2020. jún. 24. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Szól, ha gondja van. Nem szeretek pitizni.
2020. jún. 24. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Mert ti stabil munkaerő vagytok akik értékesebbek akkor ha holnap is jöttök rendesen. A másik brigád úgymond eldobható, könnyebben cserélhető. Örülj hogy nem akarja hogy kidolgozd a beled is
2020. jún. 24. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
több munka = több pénz. Majd ha többet utal maradok. Eddig mindig csak a több munkáról volt szó.. viszonzást adni azt minek.
2020. jún. 24. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
3-as: igazad lehet ha gyakran 10-12 órákat dolgoznánk valószínű jól kidőlnénk és nem nagy kedvvel mennénk.Delelott több és sokrétűbb is a munka.Délután inkább rendszerezés van meg ha valami megmarad azt kell megcsinálni de az általában nem olyan sok.Talán azért kérdezi meg őket mert ha plusz munkát vállaltak úgy van vele kell nekik az a kereset és biztosan hajlandóak tenni is érte. Lehet ha ők valamikor nem tudnak jönni végső esetben majd bennünket ránt be.
2020. jún. 24. 22:08
 6/6 A kérdező kommentje:
4-es így van.Pontban kettőkor otthagyom ami megmaradt a másik váltásnak vagy neki mert ő dolgozik azokon a napokon duplán amikor nincs váltás.Nekem nem lenne gond néha egy-két órát ottmaradni,de nem díjmentesen mert abban nincs köszönet.Ha kell neki valami majd indítványozza, megkérdezi.
2020. jún. 24. 22:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!