Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Milyen fajta munka illene egy...

Yukina26 kérdése:

Milyen fajta munka illene egy introvertált személyhez?

Figyelt kérdés

Sziasztok, nem hiszem hogy szükséges lenne kifejtenem a kérdésem hiszen elég érthető. Azt viszont hozzá tenném, hogy diákmunkára lenne szükségem mert még nem vagyok 18.

Kicsit zárkózott személyiségű vagyok és elég sokat szorongok emberek közelében azonban még is szeretnék belevágni,hiszen enm akarok örökké ilyen zárkózott maradni.

A másik okom amiért munkára lenne szükségem az pedig, hogy egy számomra fontos személynek közeleg a születésnepja és igazán sose ünnepelték meg az ő születésnapját.(kicsit szomorú) Szóval megszeretném lepni egy ajándékkal amire mindig is vágyott, (nem valami nagy dolog de nem is olyan apró) és a szüleimet nem akarom kihasználni, igy is utálok tőlük pénz kölcsönkérni.

Tehát a lényeg, hogy én magam szeretnék érte megdolgozni.



2020. jún. 23. 18:16
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Bármilyen, mivel diákmunka nem vesz sok időt igénybe. És előbb utóbb mindenképp le kell győznöd a szorongás, erre jó alkalom a diákmunka


Én is introvertált vagyok, szóval átérzem a helyzeted

2020. jún. 23. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Szia. Diakmunkas voltam es szintem akkoriban eleg szorongo/introvertalt voltam. As en tapasztalatom az, hogy eleve nincs valasztasi lehetoseged, ha csak nem pesti vagy. Oda mesz ahova jo esetben felvesznek. Foleg evkozben. Nyaron talan jobbak az eselyek, de a piac olyankor meginkabb telitett diakokkal.


En anno egy boltban tudtam elhelyezkedni (de csak mert egy diak se birt megmaradni, annyira szemetek voltak a fonokok). Oszinten: hatrany volt az introvertaltsagom, mert sok ember vett korul es szorongani kezdtem, de jo esely volt arra, hogy ezen javitsak, mert a vevok allandoan hozzam szoltak es akarva akaratlanul is beszelgetni kellett veluk. Kedvesek voltak szerencsere tobbsegben es jot tett akkoriban az onbizalmamnak. A suliban szinte csodalkoztak az osztalytarsaim, nem tudtak mi lelt. Hirtelen tok nyitott lettem. Szoval en mar csak emiatt is megeri a diakmunka, arrol ne is beszeljunk, h hatalmas tapasztalat es megtanit sok mindenre.

2020. jún. 23. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Munka közben jobb,ha a kezed jár,mint a szád. Senkivel nem kell jópofizni.
2020. jún. 24. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!