Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Vállaljak másodállást?

Vállaljak másodállást?

Figyelt kérdés

A mostani munkámban napi 12 órát dolgozom. Van pár szabadnapom közte és szívesen kitölteném még egy munkával.

Az ismerőseim kissé aggódnak, mi lesz, ha összeroppanok a sok munka alatt, de én szívesen dolgoznék mást is.

Bár egyfelől tanácstalan vagyok, hiszen 12 óra nem kevés és azt mondták, a szabanapok arra vannak, hogy kipihenjem magam.



2020. jún. 28. 06:27
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem csak akkor tudod meg, ha kipróbálod. Próbáld meg, aztán, ha nem tudod magad kipihenni, hagyd a másodállást.
2020. jún. 28. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
79%

A szabadnap tényleg arra való hogy pihenj

Megcsináljad a napi teendőket,és valami programot

Vásárlás,főzés, pihenés, hobbi

Kirándulás

Balaton

2020. jún. 28. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 FoxtrotLidérc ***** válasza:
39%
Ezt mondom én is. 12/24-ben dolgozom (amit úgy oldanak meg, hogy azért sokszor vannak 2-3 napjaim, amik szabadok). Én másodba is vagyok, szerencsére a főni ott ABSZOLUT rugalmas. Javaslom én is, hogy próáld ki! Az összeroppanás ugyan valós probléma, de lehet ezt azért úgy alakítani, hogy pihenj is. Vágj bele mindenképp! :)))
2020. jún. 28. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 FoxtrotLidérc ***** válasza:
Mármint azt, amit az első válaszoló XD
2020. jún. 28. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nem mindegy, hogy 12 órát robotolsz egy gyárban, vagy pihensz portaskent.
2020. jún. 28. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

12 órás munka mellett, nem fogod bírni hosszútávon a plusz munkát. Megpróbálhatod, de 1-2 hónap alatt teljesen ki leszel merülve.

Maximum úgy működhet, hogy 12 órát például felszolgálsz, tehát talpon vagy fizikailag aktívan, a másodállás meg abszolút szellemi munka lesz. Így bírni fogod pár hónapnál tovább.

2020. jún. 28. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!