Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Veletek volt már olyan, hogy...

Veletek volt már olyan, hogy egy munkahelyen nem magyarázták el rendesen a munkaköröd teendőit, és később szidást kaptál, hogy miért nem végzel el bizonyos dolgokat?

Figyelt kérdés
Tehát hogy betanítottak, dolgozni kezdtél, és jöttek a szidások, hogy miért nem végzel el soha bizonyos dolgokat, mindig más csinálja helyetted, és ilyesmi. És a szóban forgó munkarész olyasmi volt, amiről soha egy szóval nem mondták, hogy neked kell csinálnod. Gyárban és étteremben dolgozva egyaránt tapasztaltam ezt, illetve tapasztalom. A "kedvencem" még az, amikor mondom az engem leszidónak, hogy ezt soha senki nem mondta, hogy az én munkám, és ő erre azt reagálja, hogy "Az nem létezik, hogy nem mondták.".

2020. jún. 28. 13:07
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:
100%
Itthon is ez van. Élelmiszermultihoz felvesznek, elolvastatnak 26 oldalas listát, minden oldalt alá kell írni, de nem kapsz belőle. Fasse emlékszik rá 5 perc múlva.
2021. febr. 23. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:
100%
Persze. Magyar munkahelyeken ez alapvető dolog, méf a (felső) vezetőségben is.
2021. ápr. 4. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!