Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Adminisztrátornak teli alkar...

Adminisztrátornak teli alkar tetoválás?

Figyelt kérdés

Pénzügyi-számviteli ügyintézőnek tanulok, adminisztrátorként helyezkedek majd el reményeim szerint.

Teli alkar tetoválás mennyire befolyásoló tényező?

Diákként dolgoztam az OTP-Ben ott volt ilyen és csak hosszú ujjú blúzban járhatott.

23L


2020. jún. 30. 12:01
 1/8 A kérdező kommentje:
Amúgy meg csinosan öltözködő, nőies és nem rocker vagy fiús típus vagyok .
2020. jún. 30. 12:02
 2/8 anonim ***** válasza:
0%
Cége válogatja. Régebben a rendőröknek, katonáknak sem lehetett hülye gyerek hajuk, ma meg frissen borbélyolt ecsetfejű rendőrt is látni, marhára komolyan vehetőek....
2020. jún. 30. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

De hát ha már anno az OTP-ben láttad, hogy mi a szitu, akkor minek tetováltattad magad?


Egyébként cége válogatja.

2020. jún. 30. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Azt nem írtam sehol, hogy már meg van csináltatva.
2020. jún. 30. 13:37
 5/8 anonim ***** válasza:

Ja!


Akkor most szólok, hogy NE TETOVÁLTASS!!


Később meg fogod bánni és tényleg sok helyen lenézik.


Bár Tesco pénztárban még elmegy - múltkor láttam egy full tetovált lányt, na ilyen szempontból az sokkal toleránsabb munkahely.

2020. jún. 30. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Simán. Interjúra menj hosszú ujjú blúzban, ha már felvettek, akkor kérdezz rá, hogy oké-e a rövidujjú, ha nem, akkor maximum mindig hosszúban kell járnod. Nyáron kicsit kellemetlen, de el lehet viselni. Én is így csinálom évek óta, igaz, nekem csak egy nagyon pici tetoválásom van, de egyáltalán nem tolerálják a munkahelyen, egy pillanatra se látszódhat.
2020. jún. 30. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nem lehetetlen, de hátrányból fogsz indulni. Sokan előítéletesek a tetováltakkal szemben, szerintem ne csináltasd meg.
2020. jún. 30. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
A tetovalas sosem volt elonyos irodai munkakorokben foleg ahol hivatalos oltozekben is kell lenni. Lathato tetko nagyon sok irodai helyen kizaro ok. Ahol elnezik sőt megszokott az a gépsor, a dohanyboltok, szolariumok,takaritok, boltokban mint a tesco es tarsai.Mellesleg a tetovalas nem divat olyan izlestelen proszto dolog.
2020. júl. 1. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!