Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Hagytatok már ott munkát laza...

Hagytatok már ott munkát laza vezetőség,nem dolgozó munkatárs miatt?

Figyelt kérdés
Elveszi a kedvem az ilyen munkatárs. Amikor olyan munkással dolgozok aki kiveszi a részét a munkából vagy egyedül vagyok sokkal jobban haladok,szívesebben megcsinálok mindent.De amikor a másik unott és lusta pofáját kell néznem aki nem kapcsolódik be a munkába sokszor dacból én se teljesítek úgy ahogy kell vagy nem teszem rendbe magam után a munkafeluletet.Valójában a főnök a hibás hogy ezt megengedi meg laza a vezetési stílusa. Megfordult a fejemben,hogy váltok és olyan helyre megyek ahol komolyabban lehet dolgozni.Lehet olyan helyen is jobb dolgozni ahol meg van szabva a szünet percre pontosan meg van mit szabad, mit nem szabad munkaidőben.Ezen a helyen bár szeretem a munkát,tetszik amit csinálok de ezzel a munka morallal6nem tudok azonosulni és ez egyre jobban kezd kijönni belőlem.Egyébként erre a rész munkaidőben dolgozó kolléganőm is panaszkodott nekem,hogy nagy a fejetlenség nincs rendszerezettség hol ez hianyzik,hol az hiányzik és nem lehet így dolgozni.

2020. júl. 5. 10:24
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

Próbaidő alatt volt egyszer.

Igazából ez volt az utolsó csepp a pohárban, minden tekintetben sz/r volt. De amikor péntek este 10kor próbaidő alatt bent voltunk átnézni azoknak a diákoknak a munkáját, akik hónapok óta voltak ott és képtelenek voltak alap dokumentumokra pár adatot felvezetni (menetleveleket rögzítettek terepen), aztán amikor szóvátettük még ők okoskodtak. Másnap már nem mentem

2020. júl. 5. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!