Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Munkahelyi zaklatás ellen mit...

Munkahelyi zaklatás ellen mit tehetek?

Figyelt kérdés

Dolgoztam egy munkahelyen ahol egy 60 éves férfi állandóan homoszexuális dolgokkal zaklatott.Olyanokkal,hogy én már különböző szexuális aktusokat tettem férfiakkal. Vagy,hogy férfi nemiszerveket szeretek. Ezt rendkívűl obszcén és alpári stílusban tette.

Mivel én nem tudtam leállítani a vezetőség segítségét kértem. Akik úgy álltak hozzá,hogy nem igaz amit mondok és adjam be a felmondásomat. Már nem dolgozom ott.De a vezetőségből azóta is van akit szoktam látni és rendkívű ellenségesen ferde szemmel szoktam rám nézni. Mi a véleményetek a vezetőség hozzáállásáról? Egyébként heteroszexuális férfi vagyok.


2020. júl. 6. 19:36
 1/3 anonim ***** válasza:
19%
Az, hogy kitaláció. Vagy egy ritka élhetetlen valaki vagy, aki egy vaskos visszamondás vagy megszégyenítés helyett behúzta a farkát (:) és elmenekült.
2020. júl. 6. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
#1 Nem kitaláció. De te egy rendkívűl primitív és gonosz ember vagy.
2020. júl. 6. 19:42
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Egy saját tapasztalattal vigasztalnálak: a mai napon volt egy etikai eljárás, amiben az illetőt, aki ellen az eljárás indult, felmentették. Hangfelvétel és jegyzőkönyv is készült, többször is jeleztem a tárgyalás alatt, hogy a panaszolt fél nem valós állításokat állít rólam, illetve próbálja bizonyítani az igazát. Ez mind jegyzőkönyvbe is került, és eljárási bírsággal és szabadságvesztéssel sújtható, aki hamisan tanúskodik. Lezajlott az ülés, az illetőt felmentették, és engem, mint felperest marasztaltak el szóban. Nem is tudtam hirtelen, hogy sírjak, vagy nevessek. Végül is azóta is sírok.

Az összefüggés: az azonos csoporthoz, munkahelyhez, stb tartozó emberek bevédik egymást, és ha olyan áll döntéshozatali pozícióban, aki ebbe a körbe beletartozik, az elintézi, hogy a kívülálló húzza a rövidebbet.

Ezek a dolgok sajnos így működnek, ilyen az emberek dinamikája.

2020. júl. 6. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!